Aktualne turnieje
WTK-5 o Puchar Akademii Tenisowej Tenis Kozerki
2024-07-20
Kozerki Kids Summer Head Cup
2024-07-20

Trenerzy licencjonowani

Lp. NAZWISKO IMIĘ Klasa trenerska MIASTO WOJEWÓDZTWO
1 Adamczak Robert Instruktor Warszawa mazowieckie
2 Androsiuk Marcin Animator Warszawa mazowieckie
3 Androsiuk Mateusz Animator Warszawa mazowieckie
4 Andrzejewski Wojciech Trener Klasy Mistrzowskiej Milanówek mazowieckie
5 Antoniak Marta Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Kałęczyn mazowieckie
6 Antoniak Waldemar Instruktor Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
7 Antosiewicz Zofia Animator Józefów mazowieckie
8 Baczewska Zuzanna Instruktor Warszawa mazowieckie
9 Badurski Konrad Instruktor Warszawa mazowieckie
10 Balcerek Przemysław Instruktor Warszawa mazowieckie
11 Banaszek Jakub Instruktor Warszawa mazowieckie
12 Barbaś Andrzej Instruktor Warszawa mazowieckie
13 Baryłowska Martyna Instruktor Warszawa mazowieckie
14 Bednarczyk Dagmara Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
15 Bedra Michał Instruktor Warszawa mazowieckie
16 Bielaszewska Amelia Instruktor Sochaczew mazowieckie
17 Bieniek Marcin Instruktor Warszawa mazowieckie
18 Błaszczyk Jarosław Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Radom mazowieckie
19 Błażewicz Dominik Instruktor Warszawa mazowieckie
20 Bogiel Marcin Instruktor Warszawa mazowieckie
21 Bogulski Michał Instruktor Warszawa mazowieckie
22 Bogumił Mateusz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Pruszków mazowieckie
23 Bogusz Justyna Instruktor
Specjalizacje zawodowe
Trener Przygotowania Motorycznego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
24 Bojarski Paweł Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Mistrza
Trener Coach: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
25 Borowski Michał Instruktor Krzaki Czaplinkowskie mazowieckie
26 Borowski Piotr Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
27 Boryczko Krzysztof Instruktor Jastrzębie mazowieckie
28 Brzeszczak Michał Instruktor Grójec mazowieckie
29 Buczkowski Tomasz Antoni Instruktor Otwock mazowieckie
30 Bujnowski Mateusz Animator Łazy mazowieckie
31 Bukowski Marcin Instruktor Warszawa mazowieckie
32 Caruk Andrzej Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Eksperta
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Mistrza
Warszawa mazowieckie
33 Caruk Michał Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Eksperta
Warszawa mazowieckie
34 Caruk Paweł Instruktor Warszawa mazowieckie
35 Celt Dawid Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Eksperta
Trener Coach: Licencja Eksperta
Częstochowa mazowieckie
36 Cepiak Maciej Instruktor Józefów mazowieckie
37 Chaciński Bartosz Animator Wołomin mazowieckie
38 Charuta Artur Instruktor Komorów mazowieckie
39 Chawałkiewicz Przemysław Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Eksperta
Warszawa mazowieckie
40 Chiliński Adam Instruktor Warszawa mazowieckie
41 Chmielewska Katarzyna Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Radom mazowieckie
42 Chmielewska Magdalena Instruktor Warszawa mazowieckie
43 Chmielewski Aleksander Instruktor Warszawa mazowieckie
44 Chmielewski Antoni Instruktor Mysiadło mazowieckie
45 Chmielewski Stanisław Animator Warszawa mazowieckie
46 Chrzanowski Patryk Instruktor Warszawa mazowieckie
47 Chudon Przemysław Instruktor Kobyłka mazowieckie
48 Chyży Jakub Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
49 Ciechanowicz Sławomir Instruktor Płock mazowieckie
50 Ciecierski Mateusz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Hornówek mazowieckie
51 Cieśluk Julia Instruktor Warszawa mazowieckie
52 Ciułkowski Paweł Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Trener Przygotowania Motorycznego: Licencja Podstawowa
Legionowo mazowieckie
53 Czarnocki Damian Animator Siedlce mazowieckie
54 czechowska anna Animator warszawa mazowieckie
55 Dańczak Jakub Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Łowicz mazowieckie
56 Dąbrowski Aleksander Instruktor Radom mazowieckie
57 Dąbrowski Hubert Instruktor Otwock mazowieckie
58 Dembek Michał Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Włocławek mazowieckie
59 Dołowy Łukasz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Wołomin mazowieckie
60 Domańska Katarzyna Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
61 Domański Michał Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
62 Domka Maciej Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Eksperta
Trener Coach: Licencja Eksperta
Warszawa mazowieckie
63 Dubaj Kinga Instruktor
Specjalizacje zawodowe
Trener Przygotowania Motorycznego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
64 Dudziak Maciej Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
65 Fabisiak Kamil Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Szczawin Kościelny mazowieckie
66 Fąfara Rafał Instruktor Majdan mazowieckie
67 Ferenc Grzegorz Instruktor Dębówka mazowieckie
68 Ferenc Michał Instruktor Błonie mazowieckie
69 Filipczuk Tomasz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
70 Finkowska Katarzyna Instruktor Warszawa mazowieckie
71 Firlej Jakub Instruktor Żyrardów mazowieckie
72 Fituch Maciej Instruktor Warszawa mazowieckie
73 Fokt Magda Instruktor Radom mazowieckie
74 Fyrstenberg Mariusz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
75 Gajdzik Patrycja Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
76 Gawiński Rafał Instruktor Warszawa mazowieckie
77 Gawłowski Michał Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Józefosław mazowieckie
78 Gawor Mikołaj Animator Radom mazowieckie
79 Ginter Tomasz Instruktor Warszawa mazowieckie
80 Głowacka Dorota Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
81 Gogacz Jarosław Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Ożarów Mazowiecki mazowieckie
82 Gołaszewski Filip Instruktor Warszawa mazowieckie
83 Gorzelak Olga Instruktor Warszawa mazowieckie
84 Gosik Mariusz Instruktor Warszawa mazowieckie
85 Gosik Mateusz Instruktor Nowa Iwiczna mazowieckie
86 Gójski Kacper Instruktor Ożarów Mazowiecki mazowieckie
87 Góra Miłosz Animator Warszawa mazowieckie
88 Górski Michał Instruktor Warszawa mazowieckie
89 Grabczan Jakub Instruktor Warszawa mazowieckie
90 Graczyk Sławomir Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Żyrardów mazowieckie
91 Grela Paweł Instruktor Warszawa mazowieckie
92 Grochal Michał Instruktor Warszawa mazowieckie
93 Groll Piotr Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
94 Grzesiński Radosław Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
95 Gust Maciej Instruktor Józefów mazowieckie
96 Guziński Michał Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Ząbki mazowieckie
97 Habraszka Wojciech Instruktor Warszawa mazowieckie
98 Heinrich Maciej Instruktor Łomianki mazowieckie
99 Herman Maria Instruktor Robercin mazowieckie
100 Hickiewicz Adam Instruktor Warszawa mazowieckie
101 Hlubiński Radosław Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
102 Hoffman Joanna Instruktor Warszawa mazowieckie
103 Jagodziński Piotr Animator Węgrów mazowieckie
104 Janeczek Grzegorz Instruktor Pionki mazowieckie
105 Jankowicz Paulina Instruktor Michałowice mazowieckie
106 Januchowska Joanna Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
107 Jarkowski Mateusz Instruktor Nowe Iganie mazowieckie
108 Jasiun Agnieszka Instruktor Pruszków mazowieckie
109 Jastrzębska Anna Instruktor Warszawa mazowieckie
110 Jastrzębska Maria Instruktor NIEPORĘT mazowieckie
111 Jędrzejewski Robert Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
112 Jobczyk Daniel Instruktor Chodów mazowieckie
113 Jobczyk Wojciech Instruktor Chodów mazowieckie
114 Jonczyk Radosław Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Góra Kalwaria mazowieckie
115 Jurczak Agata Instruktor Warszawa mazowieckie
116 Kacprzak Damian Instruktor Żyrardów mazowieckie
117 Kaczmarek Ewelina Instruktor Warszawa mazowieckie
118 Kaczmarek Paulina Instruktor Milanówek mazowieckie
119 Kaczor Jakub Instruktor Warszawa mazowieckie
120 Kalinowski Jakub Instruktor Warszawa mazowieckie
121 Kalinowski Paweł Trener Klasy Mistrzowskiej Warszawa mazowieckie
122 Kalinowski Wojciech Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Wrszawa mazowieckie
123 Kanabus Małgorzata Instruktor warszawa mazowieckie
124 Kapsa Bartosz Instruktor Warszawa mazowieckie
125 Kapuściński Igor Instruktor KOMOROW mazowieckie
126 Karbownik Jakub Instruktor Warszawa mazowieckie
127 Kaśnikowski Hubert Animator Opacz-Kolonia mazowieckie
128 Kaśnikowski Jakub Instruktor Opacz-Kolonia mazowieckie
129 Kazimierski Łukasz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
130 Kącka Edyta Instruktor Jaktorów mazowieckie
131 KEMAJOU Lionel Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
132 Kępka Piotr Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Błonie mazowieckie
133 Kharkou Danila Instruktor Warszawa mazowieckie
134 Kilijański Rafał Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Radom mazowieckie
135 Kirikova Olena Instruktor Podkowa Leśna mazowieckie
136 Klamczyńska Sonia Instruktor Zielonka mazowieckie
137 Klepacz Fryderyk Instruktor Warszawa mazowieckie
138 Knittel Adam Instruktor Warszawa mazowieckie
139 Kołat Katarzyna Instruktor Warszawa mazowieckie
140 Komuda Klaudia Instruktor Czerwin mazowieckie
141 Kopańczuk Piotr Animator Otwock mazowieckie
142 Kopeć Piotr Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
143 Kosowicz Łukasz Instruktor Warszawa mazowieckie
144 Kost Maciej Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
warszawa mazowieckie
145 Kot Adam Instruktor Warszawa mazowieckie
146 Kowalczuk Łukasz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Specjalność
Tenis plażowy
Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
147 Kowalczyk Elżbieta Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
148 Kowalczyk Marek Instruktor Warszawa mazowieckie
149 Kowalska Małgorzata Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
150 Kowalska Oliwia Animator Brwinów mazowieckie
151 Kowalski Grzegorz Instruktor Brwinów mazowieckie
152 Kozica Mariusz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Piotrków Trybunalski mazowieckie
153 Krajewska Sara Instruktor Warszawa mazowieckie
154 Krajowski-Kukiel Jarosław Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Mistrza
Trener Coach: Licencja Mistrz Junior Tour
Ożarów Mazowiecki mazowieckie
155 Kraska Gabriela Instruktor Radom mazowieckie
156 Kratiuk Kamila Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Pruszków mazowieckie
157 Kropiwnicki Piotr Instruktor Warszawa mazowieckie
158 Królak Adam Trener Klasy Mistrzowskiej Warszawa mazowieckie
159 Krześniak Marcin Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Eksperta
Trener Coach: Licencja Eksperta
Kozienice mazowieckie
160 Kubarski Krzysztof Instruktor Warszawa mazowieckie
161 Kuc Daniel Instruktor Warszawa mazowieckie
162 Kuch Michał Instruktor Pruszków mazowieckie
163 Kur Paweł Instruktor Warszawa mazowieckie
164 Kurowski Bartłomiej Instruktor Warszawa mazowieckie
165 Kusio Michał Instruktor
Specjalność
Tenis plażowy
Kozienice mazowieckie
166 Kwiatkowski Paweł Animator Warszawa mazowieckie
167 Kwiek Maciej Instruktor Chotomów mazowieckie
168 Laakel Adam Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Piaseczno mazowieckie
169 Lachowicz Piotr Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Radom mazowieckie
170 Laskowski Piotr Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
171 Latocha Dariusz Instruktor Warszawa mazowieckie
172 Lenart Dawid Animator Warszawa mazowieckie
173 Lewandowski Mikołaj Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
174 Lipiński Marek Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
175 Lis Andrzej Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Trener Przygotowania Motorycznego: Licencja Podstawowa
Mińsk Maz mazowieckie
176 Listowska Małgorzata Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
177 Łazarewicz Kazimierz Instruktor Konstancin Jeziorna mazowieckie
178 Łomacki Piotr Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
179 Łyżwa Paweł Instruktor Warszawa mazowieckie
180 Maciejewski Grzegorz Instruktor Radom mazowieckie
181 Majewska Anna Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
182 Makusz-Jarzyńska Anna Animator Warszawa mazowieckie
183 Malicki Marcel Instruktor Płońsk mazowieckie
184 Maliszewska Iwona Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Eksperta
Łomianki mazowieckie
185 Marchewka Michał Animator Warszawa mazowieckie
186 Marciszewski Paweł Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Piaseczno mazowieckie
187 Maroszek Bartłomiej Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Radom mazowieckie
188 Marzec Maciej Animator Warszawa mazowieckie
189 Mędel Jakub Instruktor Warszawa mazowieckie
190 Miąsek Dariusz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Otwock mazowieckie
191 Michorowski Piotr Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
192 Mikulski Łukasz Sylwester Instruktor Warszawa mazowieckie
193 Minich Aleksander Instruktor Warszawa mazowieckie
194 Mińkowski Tomasz Instruktor Błonie mazowieckie
195 Mirek Tymoteusz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
196 Molenda Adam Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Coach: Licencja Eksperta
Osowiec mazowieckie
197 Molka Michał Instruktor Warszawa mazowieckie
198 Mosakowski Jakub Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
199 Motylewski Paweł Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Mistrza
Trener Coach: Licencja Mistrz Junior Tour
Warszawa mazowieckie
200 Mroczkowski Michał Animator Warszawa mazowieckie
201 Mrzygłód Franciszek Instruktor Podkowa Leśna mazowieckie
202 Multan Jacek Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Mistrza
Warszawa mazowieckie
203 Nasir Mohammed Instruktor Warszawa mazowieckie
204 Nazaruk Dominik Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
205 Nicał Aleksander Instruktor Warszawa mazowieckie
206 Niemiec Anna Instruktor Warszawa mazowieckie
207 Nijaki Jakub Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
208 Nijaki Radosław Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
209 Noiszewski Maciej Instruktor Warszawa mazowieckie
210 Nosal Jacek Instruktor Parcela-Obory mazowieckie
211 Nosal Jakub Instruktor Parcela mazowieckie
212 Nosal Kacper Instruktor Parcela mazowieckie
213 Nowak Katarzyna Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
214 Nowakowski Gabriel Instruktor Warszawa mazowieckie
215 Olechowski Jędrzej Instruktor Warszawa mazowieckie
216 Olejniczak Dawid Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Józefosław mazowieckie
217 Olszewski Bartosz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Brochów mazowieckie
218 Olszewski Wojciech Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
219 Ordyłowski Gustaw Animator Warszawa mazowieckie
220 Orliński Antoni Instruktor Warszawa mazowieckie
221 Orliński Jan Instruktor Nieporęt mazowieckie
222 Padewska Aneta Animator Warszawa mazowieckie
223 Pańczyk Kamil Animator Warszawa mazowieckie
224 Parśniak Mateusz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Nowa Sucha mazowieckie
225 Pasicki Michał Instruktor Warszawa mazowieckie
226 Pawlak Mirosław Instruktor Warszawa mazowieckie
227 Pawlak Piotr Instruktor Warszawa mazowieckie
228 Pawluk-Jaszczuk Igor Instruktor Warszawa mazowieckie
229 Pecura Emilia Instruktor Ostrów Mazowiecka mazowieckie
230 Pełka Michał Instruktor Warszawa mazowieckie
231 Peński Dominik Instruktor Kaputy mazowieckie
232 Perzyńska Elżbieta Instruktor Sierpc mazowieckie
233 Pfeiffer Krystian Instruktor Warszawa mazowieckie
234 Piątek Mariusz Instruktor Warszawa mazowieckie
235 Piechota Piotr Instruktor Błonie mazowieckie
236 Piliszek Marcin Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Warka mazowieckie
237 Piotrowski Jakub Animator Pułtusk mazowieckie
238 Potocki-Zieleniewski Andrzej Animator Warszawa mazowieckie
239 Półkoszek Daniel Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
240 Procki Kacper Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
241 Puna Krzysztof Instruktor Warszawa mazowieckie
242 Pytka Marcin Instruktor Ożarów Mazowiecki mazowieckie
243 Rajzyngier Paweł Instruktor Warszawa mazowieckie
244 Rejniak - Oszczyk Karolina Instruktor Warszawa mazowieckie
245 Rejniak-Romer Magdalena Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
246 Romański Artur Instruktor Warszawa mazowieckie
247 Romer Karol Instruktor Warszawa mazowieckie
248 Rudnicki Nikodem Instruktor Sokołów Podlaski mazowieckie
249 Rudź Lechosław Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
nowa iwiczna mazowieckie
250 Rutkowski Andrzej Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Węgrów mazowieckie
251 Rutkowski Rafał Instruktor Sobolew mazowieckie
252 Rybczyński Marcin Instruktor Pruszków mazowieckie
253 Rybicki Rafał Instruktor Sońsk mazowieckie
254 Rybiński Artur Instruktor Warszawa mazowieckie
255 Rymarczyk Borys Instruktor Warszawa mazowieckie
256 Salamon Roman Instruktor Żyrardów mazowieckie
257 Saleh Isztar Instruktor Warszawa mazowieckie
258 Sałek Agata Animator Warszawa mazowieckie
259 Sasiński Bartosz Instruktor LEGIONOWO mazowieckie
260 Sawicka Magdalena Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
261 Seweryn Igor Instruktor Warszawa mazowieckie
262 Sidor Lech Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Eksperta
Trener Coach: Licencja Eksperta
Łomianki mazowieckie
263 Sikorski Andrzej Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Eksperta
Warszawa mazowieckie
264 Skórczyński Aleksander Instruktor Warszawa mazowieckie
265 Skriabin Jarosław Instruktor Warszawa mazowieckie
266 Słomski Michał Animator Warszawa mazowieckie
267 Słowińska- Szary Katarzyna Instruktor Żółwin mazowieckie
268 Słowiński Jakub Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
269 Sobiech Gabriela Instruktor Komorów mazowieckie
270 Sobotka Łukasz Instruktor Węgrów mazowieckie
271 Solecki Michał Instruktor Radom mazowieckie
272 Stafijowski Piotr Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
273 Stankiewicz Jakub Animator Nowy Dwór Mazowiecki mazowieckie
274 Stegienko Aneta Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Jaktorów mazowieckie
275 Steinberger Max Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Mysiadło mazowieckie
276 Stępczyński Marcin Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Duchnice mazowieckie
277 Stępień Maciej Instruktor Warszawa mazowieckie
278 Stępniak Łukasz Instruktor Pruszków mazowieckie
279 Stokowski Patryk Instruktor Jabłonna mazowieckie
280 Sulima Karolina Instruktor Radom mazowieckie
281 Sypek Mikołaj Instruktor Warszawa mazowieckie
282 Szajna Janusz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
283 Szamocka Natalia Instruktor Warszawa mazowieckie
284 Szatan Agnieszka Instruktor Wola Paprotnia mazowieckie
285 Szczepaniak Monika Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
286 Szczęsny Wojciech Instruktor Marki mazowieckie
287 Szczukiewicz Stanisław Trener Klasy Mistrzowskiej Michałowice mazowieckie
288 Szmyd Bolesław Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Eksperta
Trener Przygotowania Motorycznego: Licencja Mistrza
Warszawa mazowieckie
289 Szmyd Magda Instruktor warszawa mazowieckie
290 Szuba Magdalena Instruktor Serock mazowieckie
291 Szymańska Joanna Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
292 Tajchman Izabela Animator Warszawa mazowieckie
293 Toboła Maciej Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Solec mazowieckie
294 Tokarz Jakub Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
295 Tolejtis Liliana Instruktor Warszawa mazowieckie
296 Tomaszewski Sebastian Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Eksperta
Żyrardów mazowieckie
297 Trusińska Urszula Instruktor Kobyłka mazowieckie
298 Tuchynskyi Serhii Instruktor Warszawa mazowieckie
299 Tuszyńska Amelia Animator Siedlce mazowieckie
300 Tymińska Dorota Animator Warszawa mazowieckie
301 Uliasz Mikołaj Animator Grodzisk Mazowiecki mazowieckie
302 Urbanek Tomasz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Eksperta
Warszawa mazowieckie
303 Urbanova Katerina Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Podstawowa
Trener Coach: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
304 Urzykowski Artur Instruktor Piaseczno mazowieckie
305 Walasek Michal Animator Otwock mazowieckie
306 Waligóra Iwo Instruktor Warszawa mazowieckie
307 Wasiluk Wiktor Animator Warszawa mazowieckie
308 Wesolowski Jaroslaw Instruktor Warszawa mazowieckie
309 Wiktorowski Tomasz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Mistrza
Trener Coach: Licencja Mistrz PRO Tour
Warszawa mazowieckie
310 Winnicki Janek Animator Warszawa mazowieckie
311 Witczak Mariusz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Płońsk mazowieckie
312 Wittych Piotr Instruktor Michałowice mazowieckie
313 Włodarczyk Wit Instruktor Józefosław mazowieckie
314 Wnuk Mateusz Animator Wołomin mazowieckie
315 Wojciechowski Jędrzej Instruktor Piaseczno mazowieckie
316 Wojtachnio Beata Instruktor Warszawa mazowieckie
317 Wrona Jakub Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Pionki mazowieckie
318 Wysocki Maciej Instruktor Warszawa mazowieckie
319 Zagajewski Dariusz Instruktor Sade Budy mazowieckie
320 Zalewski Grzegorz Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
321 Zarębska Julia Instruktor Warszawa mazowieckie
322 Zarębski Antoni Instruktor Warszawa mazowieckie
323 Zarębski Maciej Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
324 Zarzycka Martyna Animator Józefów mazowieckie
325 Zawal Cezary Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Eksperta
Trener Szkolenia Wyczynowego: Licencja Eksperta
Warszawa mazowieckie
326 Zieliński Jerzy Trener Klasy Mistrzowskiej Pęcice Małe mazowieckie
327 Zieliński Piotr Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
328 Ziółkowski Damian Animator Dziekanów Leśny mazowieckie
329 Zuchańska Aleksandra Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
330 Żardecki Andrzej Trener
Specjalizacje zawodowe
Trener Szkolenia Podstawowego: Licencja Podstawowa
Warszawa mazowieckie
331 Żbikowski Sebastian Animator Piaseczno mazowieckie
332 Żuk Artur Instruktor Nowy Dwór Mazowiecki mazowieckie
Rankingi
Oficjalny partner
Oficjalny partner
Oficjalny partner
Oficjalny partner
Oficjalny partner
Oficjalny partner
Oficjalny partner
Oficjalny partner