Aktualne turnieje
Legia Cup
2024-06-01
WTK 5
2024-06-01

Aktualności >> Mistrzowie Województwa U12

PZT pozyskał nowych partnerów

- Pozyskaliśmy trzech nowych Partnerów dla Polskiego Związku Tenisowego i mogę zapewnić, że nie są to ostatni w tym roku. Dlatego cieszymy się, że są dzisiaj z nami Prezes firmy Dante Marcin Maciejewski, Prezes Ziaja Polska Zenon Ziaja oraz dyrektor w Fale Loki Koki Robert Dybkowski - przedstawiał Prezes Zarządu PZT Dariusz Łukaszewski ważnych gości na czwartkowej konferencji prasowej w Warszawie. W stołecznym Regent Warsaw Hotel pojawili się też Senatorowie RP Władysław Komarnicki oraz Halina Bieda.

Plus-Plus został partnerem głównym Reprezentacji Polski na mecz Billie Jean King Cup Szwajcaria–Polska (12-13 w Biel). Jest to duńska marka klocków, której wyłącznym dystrybutorem na polski rynek jest Dante – szczecińska firma z ponad 30–letnim doświadczeniem w branży zabawkowej.

Ziaja Polska to znana firma produkującą farmaceutyki oraz wysokiej jakości kosmetyki. Jako Partner PZT wspierać będzie Mistrzostwa Polski we wszystkich kategoriach młodzieżowych, Narodowe Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski w Tenisie na Wózkach, Halowe MP w Tenisie na Wózkach, Mistrzostwa Polski Seniorów oraz turniej WTA125 Polish Open.

Fale Loki Koki to sieć sklepów oraz hurtowni fryzjerskich założona przez Polwell, zostały Oficjalnym Sponsorem PZT, a współpraca dotyczyć będzie przede wszystkim meczów polskich drużyn w Davis Cup i BJKCup rozgrywanych w Polsce. Od kilku lat firma ta wspiera kobiecy turniej International Tennis Federation w Bydgoszczy zaliczany do PZT Polish Tour - Narodowy Puchar Polski.

Fot. Olga Pietrzak.
Rankingi
Oficjalny partner
Oficjalny partner
Oficjalny partner
Oficjalny partner
Oficjalny partner
Oficjalny partner
Oficjalny partner
Oficjalny partner