Lista klasyfikacyjna W-MZT 12/2020

Juniorzy (do lat 18)

Poz. Login Zawodnik / klub Rok ur. Zaliczone pkt. za: PSW PDR PKR SUMA PZAL Bonus
Gry pojed. Gry podwój.
1 (2) KAS1404709 Maks Kaśnikowski (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2003 2283.00 92.00 2103.00 130.00 - 2459.00 120.00
2 (7) PAW1406075 Piotr Pawlak (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2002 986.00 122.00 741.00 0.00 - 1047.00 64.00
3 (9) STO1405800 Patryk Stokowski (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2003 593.75 217.00 117.75 0.00 - 702.25 48.00
4 (12) MAT1405656 Gabriel Matuszewski (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2004 505.00 1.00 303.00 0.00 - 505.50 48.00
5 (16) TOM1407781 Karol Tomański (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2003 328.50 50.00 178.50 70.00 - 423.50 48.00
6 (19) LUK1429184 Filip Łukowski (Uczniowski Klub Sportowy Timing, Warszawa) 2003 310.00 94.00 - 40.00 10.00 397.00 32.00
7 (24) HER1405365 Juliusz Herok (UKT Radość 90 Warszawa) 2003 276.50 160.00 85.50 0.00 25.00 356.50 32.00
8 (33) SZC1529344 Karol Szczap (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2003 127.75 137.00 15.75 50.00 - 246.25 24.00
9 (35) BLO1428165 Viktor Blom (Warsaw Tennis Academy) 2003 171.00 129.00 - 0.00 50.00 233.00 24.00
10 (37) BER1408697 Tomasz Berkieta (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2006 196.00 26.00 0.00 0.00 - 209.00 24.00
11 (38) MAR1406734 Michał Marchewka (UKT Radość 90 Warszawa) 2002 150.00 118.00 - 0.00 - 209.00 24.00
12 (50) PAL1530292 Patryk Pałyszko (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2004 129.00 48.00 0.00 0.00 10.00 153.00 16.00
13 (52) TAT1402695 Filip Tatera (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2003 132.25 35.00 47.25 0.00 - 149.75 16.00
14 (54) DZI1529860 Michał Dziedzic (Klub Miedzeszyn Warszawa) 2002 122.00 33.00 - 0.00 - 138.50 16.00
15 (55) CHM1404361 Antoni Chmielewski (Fundacja Europejskie Centrum Tenisa) 2002 85.00 106.00 - 0.00 - 138.00 16.00
16 (57) STR1409104 Jakub Strzelecki (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2004 116.00 38.00 0.00 0.00 - 135.00 16.00
17 (64) MIZ1411610 Eli Mizerski (KT GINTER Warszawa) 2004 108.00 1.00 - 0.00 - 108.50 16.00
18 (65) DOL1406673 Kamil Doligalski (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2003 76.00 62.00 - 0.00 - 107.00 8.00
19 (68) STA1634324 Jakub Stankiewicz (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2002 97.00 10.00 - 0.00 - 102.00 8.00
20 (71) KOS1405848 Kajetan Kossakowski (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2003 67.00 47.00 - 0.00 - 90.50 8.00
21 (76) KUL1401337 Adam Kulig (niezrzeszony) 2004 53.00 50.00 0.00 0.00 - 78.00 8.00
22 (77) POP1427261 Maciej Popławski (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2004 74.00 3.00 - 0.00 - 75.50 8.00
23 (78) TOM1308192 Jakub Tomczyk (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2003 48.00 60.00 - 0.00 10.00 75.50 8.00
24 (81) KOR1428916 Jan Korczyc (AM TENIS) 2004 53.00 11.00 - 0.00 20.00 58.50 8.00
25 (84) MAC1408938 Jakub Mackiewicz (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2004 46.00 11.00 - 0.00 - 51.50 8.00
26 (85) BAJ1411624 Adam Bajurko (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2004 50.00 0.00 0.00 0.00 - 50.00 8.00
27 (90) MAN1408133 Daniel Mańkowski (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2002 31.00 26.00 - 0.00 - 44.00 8.00
28 (102) GNI1403594 Franciszek Gniazdowski (UKT Radość 90 Warszawa) 2002 21.00 19.00 - 0.00 5.00 30.50 4.00
29 (104) LAS1405121 Cezary Lasota (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2003 28.00 1.00 - 0.00 - 28.50 4.00
30 (109) JED1427365 LEON JEDNACZ (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2005 23.00 0.00 - 0.00 - 23.00 4.00
31 (110) LAS1737121 Jakub Łaszuk (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2003 21.00 2.00 - 0.00 - 22.00 4.00
32 (118) BOC1530143 Dawid Boczkowski (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2004 18.00 0.00 - 0.00 - 18.00 4.00
33 (119) BLA1408368 Konrad Błachnio (UKT Radość 90 Warszawa) 2002 18.00 0.00 - 0.00 - 18.00 4.00
34 (120) ROG1409214 Jan Maksymilian Rogoyski (UKT Radość 90 Warszawa) 2005 16.00 3.00 - 0.00 - 17.50 4.00
35 (123) BRU1531759 Jan Bruczko (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2004 16.00 1.00 - 0.00 5.00 16.50 4.00
36 (124) XXX1403267 Tymoteusz Romanowski (Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów) 2002 16.00 0.00 - 0.00 - 16.00 4.00
37 (127) LAP1530754 Kacper Łapacz (Klub Sportowy SPORT&SMILE Warszawa) 2002 16.00 0.00 - 0.00 - 16.00 4.00
38 (130) MIE1410198 Krzysztof Miętkiewicz (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2004 6.00 19.00 - 0.00 - 15.50 2.00
39 (132) PIE1409013 Damian Piekarz (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2005 14.00 0.00 0.00 0.00 - 14.00 2.00
40 (134) DOB1412652 Dominik Dobaczewski (UKT Radość 90 Warszawa) 2002 9.00 9.00 - 0.00 - 13.50 2.00
41 (135) SZA1409112 Mateusz Szabatin (UKT Radość 90 Warszawa) 2003 9.00 9.00 - 0.00 - 13.50 2.00
42 (142) KRA1531038 Jakub Krawczyk (Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów) 2005 12.00 0.00 - 0.00 - 12.00 2.00
43 (143) KAR1408843 Oskar Karos (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2003 7.00 9.00 - 0.00 - 11.50 2.00
44 (147) BOJ1401174 Alan Bojarski (Klub Miedzeszyn Warszawa) 2003 10.50 0.00 10.50 0.00 - 10.50 2.00
45 (150) SZP1407975 Szymon Szpak (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2002 6.00 8.00 - 0.00 - 10.00 2.00
46 (152) STR1403467 Piotr Strzałkowski (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2002 8.00 1.00 - 0.00 - 8.50 2.00
47 (154) KLO1530561 Franek Kłos (KORTLAND Sandor Ladanyi & Paweł Hadryś s.c.) 2002 7.00 2.00 - 0.00 - 8.00 2.00
48 (155) GRA1406369 Jakub Grabczan (WTS DeSki Warszawa) 2002 7.00 0.00 - 0.00 - 7.00 2.00
49 (156) CEL2041388 Kacper Celeda (SPORTEUM Fundacja Promocji Sportu Warszawa) 2004 7.00 0.00 - 0.00 - 7.00 2.00
50 (163) ROG1404246 Jakub Maurycy Rogoyski (UKT Radość 90 Warszawa) 2003 4.00 2.00 - 0.00 - 5.00 2.00
51 (165) KAN1407418 Karol Kandefer (UKT Radość 90 Warszawa) 2002 3.00 1.00 - 0.00 - 3.50 2.00
52 (166) GER1938042 Jakub Gers (UKT Radość 90 Warszawa) 2004 3.00 1.00 - 0.00 - 3.50 2.00
53 (168) MAJ2041660 Grzegorz Majczyna (ATZ TENISPOINT Warszawa przy Chiwes Sport s.c.) 2003 3.00 0.00 - 0.00 - 3.00 2.00
54 (172) BRY1838252 Szymon Bryniak (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2002 2.00 1.00 - 0.00 - 2.50 2.00
55 (175) USI1531740 Sebastian Usiądek (TENES Klub Sportowy Jawczyce) 2004 2.00 0.00 - 0.00 - 2.00 2.00
56 (179) GAW1411414 Maciej Rafał Gawroński (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2004 2.00 0.00 - 0.00 - 2.00 2.00
57 (179) LUK1411458 CYPRIAN Lukasek (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2006 2.00 0.00 - 0.00 - 2.00 2.00
58 (184) ROM1407911 Karol Romer (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak) 2003 1.00 1.00 - 0.00 - 1.50 2.00
59 (194) ZAR1735593 Maciej Zarębski (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2006 1.00 0.00 0.00 0.00 - 1.00 2.00
60 (198) GOL1403997 Mikołaj Goldman (WTS DeSki Warszawa) 2003 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 2.00
61 (200) PIE1409012 Aleksander Piekarski (AM TENIS) 2003 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 2.00
62 (200) JOB1939604 Maciej Jobda (niezrzeszony) 2004 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 2.00
63 (200) POS1939806 Jarosław Pospieszyński (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2005 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 2.00
64 (205) SMA1409838 Adrian Smater (Warsaw Tennis Academy) 2005 0.00 0.00 0.00 0.00 - 0.00 2.00
65 (205) BLO1428239 Philip Blom (Warsaw Tennis Academy) 2005 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 2.00
66 (205) NIK1737287 Przemysław Nikołajuk (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2006 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 2.00

Czas wykonywania: 1607144325.5719