Lista klasyfikacyjna W-MZT 12/2020

Juniorki (do lat 18)

Poz. Login Zawodnik / klub Rok ur. Zaliczone pkt. za: PSW PDR PKR SUMA PZAL Bonus
Gry pojed. Gry podwój.
1 (2) KUB1405905 Martyna Kubka (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2001 1226.25 0.00 1226.25 0.00 - 1226.25 120.00
2 (5) JEL1401465 Aleksandra Jeleń (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2001 764.25 0.00 764.25 0.00 - 764.25 64.00
3 (7) SZC1406919 Zuzanna Szczepańska (Fundacja Warsaw Sports Group) 2002 349.25 302.00 173.25 120.00 - 620.25 64.00
4 (10) ROG1403395 Stefania Rogozińska-Dzik (Fundacja Warsaw Sports Group) 2001 585.00 0.00 585.00 0.00 - 585.00 48.00
5 (15) PIE1405639 Ada Piestrzyńska (Fundacja Warsaw Sports Group) 2004 375.75 1.00 255.75 0.00 - 376.25 48.00
6 (21) TAK1404613 Lena Takmadżan (WTS DeSki Warszawa) 2002 215.00 136.00 - 0.00 - 283.00 32.00
7 (35) OLS1426494 Agnieszka Olszewska (Klub Miedzeszyn Warszawa) 2003 162.00 57.00 - 0.00 - 190.50 24.00
8 (38) KOR1402202 Laura Koralnik (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2004 164.75 33.00 36.75 0.00 - 181.25 24.00
9 (40) ROW1409046 Malwina Rowińska (niezrzeszony) 2005 157.50 0.00 157.50 0.00 - 157.50 24.00
10 (42) WAW1409148 Magda Wawrowska (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2002 129.00 50.00 - 0.00 0.00 154.00 24.00
11 (47) DER1404197 Anna Derecka (WTS Orzeł Warszawa) 2001 103.00 50.00 - 0.00 - 128.00 24.00
12 (48) GRO1407297 Oriana Grott (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2003 101.00 53.00 0.00 0.00 - 127.50 24.00
13 (50) KUS1402575 Anna Liza Kus (WTS DeSki Warszawa) 2002 113.00 26.00 33.00 0.00 - 126.00 16.00
14 (53) ELK1401722 Sara Elkosh (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2002 106.00 18.00 - 0.00 - 115.00 16.00
15 (55) DEM1401897 Marta Demianiuk (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2003 114.00 0.00 - 0.00 - 114.00 16.00
16 (59) TEL1428376 Hanna Telżyńska (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2005 89.00 33.00 0.00 0.00 - 105.50 16.00
17 (72) ZAL1428391 Natalia Zalewska (Fundacja Warsaw Sports Group) 2004 64.25 26.00 2.25 0.00 - 77.25 8.00
18 (76) ZAR1401260 Martyna Zaremba (WTS DeSki Warszawa) 2003 74.25 0.00 38.25 0.00 - 74.25 8.00
19 (78) WIT1529331 Nelli Witkowska (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2005 66.00 0.00 0.00 0.00 - 66.00 8.00
20 (81) SZM1409624 Zuzanna Szmyd (KT Break Warszawa) 2004 65.00 0.00 0.00 0.00 - 65.00 8.00
21 (84) PYT1409033 Nikoletta Pytel (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2004 53.00 18.00 - 0.00 - 62.00 8.00
22 (99) STY1411362 Laura Stypuła (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2006 37.00 0.00 0.00 0.00 - 37.00 4.00
23 (101) OLE1633152 Gabriela Olędzka (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2004 37.00 0.00 - 0.00 - 37.00 4.00
24 (103) WIT1409157 Zuzanna Witkowska (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2005 25.00 24.00 0.00 0.00 - 37.00 4.00
25 (110) OST1532371 Zuzanna Ostaszewicz (KT Break Warszawa) 2005 27.00 12.00 - 0.00 - 33.00 4.00
26 (112) BUT1428396 Maja Butkiewicz (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak) 2004 30.00 1.00 - 0.00 - 30.50 4.00
27 (117) BRU1407993 Kaja Brunzlow (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2003 17.00 25.00 - 0.00 - 29.50 4.00
28 (128) LEJ1737006 Karolina Leja (UKT Radość 90 Warszawa) 2004 23.00 0.00 - 0.00 - 23.00 4.00
29 (130) MIK1838249 Małgorzata Miksa (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2002 21.00 0.00 - 0.00 - 21.00 2.00
30 (139) POP1634166 Klara Popielewska (Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów) 2004 16.00 0.00 - 0.00 - 16.00 2.00
31 (147) KON1403959 Zofia Końska (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2002 9.00 0.00 - 0.00 - 9.00 2.00
32 (150) KAC1531757 Weronika Kaczmarska (KT Break Warszawa) 2004 6.00 1.00 - 0.00 - 6.50 2.00
33 (156) KOW1408670 Zofia Kowalska (niezrzeszony) 2003 2.00 0.00 - 0.00 - 2.00 2.00
34 (157) KAC1529750 Paulina Kaczmarek (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice) 2001 2.00 0.00 - 0.00 - 2.00 2.00
35 (159) ZUK1408257 Agnieszka Żukowska (MATCHPOINT Żyrardów) 2002 2.00 0.00 - 0.00 - 2.00 2.00
36 (159) GRA1532005 Svetlana Gracheva (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2004 2.00 0.00 - 0.00 - 2.00 2.00
37 (161) LES1428974 Gabriela Leśnodorska (WTS DeSki Warszawa) 2006 2.00 0.00 - 0.00 - 2.00 2.00
38 (167) DZI1408755 Zofia Dziewięcka (Fundacja Akademia Sportu PRO-AM Warszawa) 2003 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 2.00
39 (167) CHO1529696 Julia Chodkowska (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2005 1.00 0.00 0.00 0.00 - 1.00 2.00
40 (172) PLO1405338 Joanna Płocica (niezrzeszony) 2002 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 2.00
41 (176) BOU1837861 Matylda Boue (Fundacja Europejskie Centrum Tenisa) 2002 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 2.00
42 (176) WOZ1411595 Weronika Woźny (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2004 1.00 0.00 0.00 0.00 - 1.00 2.00
43 (176) MUC1532666 Nikola Mucha (Fundacja Warsaw Sports Group) 2005 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 2.00
44 (179) KOT1408019 Marcelina Kotylak (Fundacja Europejskie Centrum Tenisa) 2003 0.00 1.00 - 0.00 - 0.50 2.00

Czas wykonywania: 1607214174.8448