Lista klasyfikacyjna W-MZT 12/2020

Kadeci (do lat 16)

Poz. Login Zawodnik / klub Rok ur. Zaliczone pkt. za: PSW PDR PKR SUMA PZAL Bonus
Gry pojed. Gry podwój.
1 (1) MAT1405656 Gabriel Matuszewski (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2004 1014.00 196.00 594.00 110.00 - 1222.00 150.00
2 (11) STR1409104 Jakub Strzelecki (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2004 407.00 160.00 76.00 40.00 - 527.00 48.00
3 (12) PAL1530292 Patryk Pałyszko (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2004 403.00 171.00 74.00 30.00 15.00 516.00 48.00
4 (13) PIE1409013 Damian Piekarz (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2005 386.00 144.00 138.00 0.00 20.00 458.00 48.00
5 (24) SMA1409838 Adrian Smater (Warsaw Tennis Academy) 2005 276.00 154.00 100.00 0.00 - 353.00 32.00
6 (29) BLO1428239 Philip Blom (Warsaw Tennis Academy) 2005 224.00 142.00 - 0.00 - 295.00 32.00
7 (32) JAN1408827 Szymon Janzen (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2005 184.00 132.00 0.00 30.00 - 280.00 32.00
8 (39) KUL1401337 Adam Kulig (niezrzeszony) 2004 246.00 0.00 214.00 0.00 - 246.00 24.00
9 (44) BAJ1411624 Adam Bajurko (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2004 201.00 37.00 64.00 0.00 - 219.50 24.00
10 (46) BER1408697 Tomasz Berkieta (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2006 215.00 0.00 170.00 0.00 - 215.00 24.00
11 (52) KRA1531038 Jakub Krawczyk (Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów) 2005 154.00 71.00 - 0.00 - 189.50 16.00
12 (53) POP1427261 Maciej Popławski (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2004 145.00 86.00 - 0.00 5.00 188.00 16.00
13 (58) MAC1408938 Jakub Mackiewicz (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2004 138.00 68.00 - 0.00 - 172.00 16.00
14 (61) USI1531740 Sebastian Usiądek (TENES Klub Sportowy Jawczyce) 2004 146.00 45.00 - 0.00 - 168.50 16.00
15 (73) MIZ1411610 Eli Mizerski (KT GINTER Warszawa) 2004 119.00 26.00 - 0.00 - 132.00 8.00
16 (79) GRZ1838291 Michał Grzegory (GANADOR SPORT Michalska, Mańk Warszawa) 2004 97.00 51.00 - 0.00 - 122.50 8.00
17 (80) JED1427365 LEON JEDNACZ (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2005 108.00 26.00 - 0.00 - 121.00 8.00
18 (86) MIE1410198 Krzysztof Miętkiewicz (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2004 71.00 72.00 - 0.00 - 107.00 8.00
19 (87) BRU1531759 Jan Bruczko (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2004 94.00 24.00 - 0.00 - 106.00 8.00
20 (95) BOC1530143 Dawid Boczkowski (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2004 90.00 6.00 - 0.00 - 93.00 8.00
21 (100) NIK1737287 Przemysław Nikołajuk (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2006 63.00 38.00 - 0.00 - 82.00 4.00
22 (105) SAS1409060 Wiktor Sasko (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2006 74.00 2.00 0.00 0.00 - 75.00 4.00
23 (108) MAR1532284 Konrad Marciniak (Fundacja Europejskie Centrum Tenisa) 2006 68.00 10.00 - 0.00 - 73.00 4.00
24 (115) HRY1530004 Jakub Hrynkiewicz (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu) 2006 50.00 25.00 - 0.00 - 62.50 4.00
25 (117) GAW1411414 Maciej Rafał Gawroński (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2004 56.00 12.00 - 0.00 - 62.00 4.00
26 (118) ZEM1409185 Grzegorz Zemła (Fundacja Tennis Pro) 2007 53.00 12.00 0.00 0.00 - 59.00 4.00
27 (119) ROG1409214 Jan Maksymilian Rogoyski (UKT Radość 90 Warszawa) 2005 55.00 1.00 - 0.00 - 55.50 4.00
28 (124) CEL2041388 Kacper Celeda (SPORTEUM Fundacja Promocji Sportu Warszawa) 2004 45.00 10.00 - 0.00 - 50.00 4.00
29 (128) WLO1409160 Wit Włodarczyk (WTS DeSki Warszawa) 2005 46.00 3.00 - 0.00 - 47.50 4.00
30 (129) KOR1428916 Jan Korczyc (AM TENIS) 2004 47.00 0.00 - 0.00 15.00 47.00 2.00
31 (132) SZA1409892 Maksymilian Szafran (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2006 22.00 27.00 - 0.00 10.00 35.50 2.00
32 (136) SYP1409110 Adrian Sypniewski (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2005 21.00 27.00 - 0.00 - 34.50 2.00
33 (144) WOJ1412103 Igor Wojciechowski (Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów) 2006 21.00 10.00 - 0.00 - 26.00 2.00
34 (145) ZAR1735593 Maciej Zarębski (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2006 25.00 1.00 0.00 0.00 - 25.50 2.00
35 (147) FED1428975 MIKOŁAJ FEDROWICZ (OSiR Falenica TKKF Warszawa) 2005 23.00 4.00 - 0.00 - 25.00 2.00
36 (159) ZUB1427445 Karol Żuber (Klub Miedzeszyn Warszawa) 2006 17.00 9.00 - 0.00 - 21.50 2.00
37 (165) LUK1411458 CYPRIAN Lukasek (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2006 14.00 10.00 - 0.00 - 19.00 2.00
38 (172) LEW1408923 Wiktor Lewandowski (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2006 13.00 9.00 0.00 0.00 - 17.50 2.00
39 (178) DAB1530011 Jan Dąbrowski (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu) 2006 9.00 14.00 - 0.00 - 16.00 2.00
40 (179) PEN1736787 Adam Pencko (GANADOR SPORT Michalska, Mańk Warszawa) 2005 15.00 1.00 - 0.00 - 15.50 2.00
41 (181) PRZ1634822 Jan Przykłota (Stow. Integracyjny Klub Tenisa Płock) 2005 15.00 0.00 - 0.00 - 15.00 2.00
42 (183) MUS1736718 Filip Musiał (GANADOR SPORT Michalska, Mańk Warszawa) 2005 13.00 2.00 - 0.00 - 14.00 2.00
43 (185) JAN1428764 Jakub Januchowski (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice) 2007 13.00 1.00 0.00 0.00 - 13.50 2.00
44 (186) KAM1426516 Antoni Kamiński (Klub Miedzeszyn Warszawa) 2006 13.00 1.00 - 0.00 - 13.50 2.00
45 (193) CZM1838342 Jan Czmuda (Fundacja Warsaw Sports Group) 2006 12.00 0.00 - 0.00 - 12.00 2.00
46 (193) JAJ1633472 Alan Jajko (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2006 12.00 0.00 - 0.00 - 12.00 2.00
47 (200) WIS1530149 Łukasz Wiśniewski (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2004 6.00 9.00 - 0.00 - 10.50 2.00
48 (206) POS1939806 Jarosław Pospieszyński (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2005 7.00 1.00 - 0.00 - 7.50 2.00
49 (207) WAL1634656 Mikołaj Walkiewicz (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2005 3.00 9.00 - 0.00 - 7.50 2.00
50 (213) KIR1411200 Filip Kiryłło (Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów) 2008 6.00 0.00 - 0.00 - 6.00 2.00
51 (216) JOB1939604 Maciej Jobda (niezrzeszony) 2004 5.00 0.00 - 0.00 - 5.00 2.00
52 (221) MAR1736259 Mateusz Marsz (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2005 3.00 2.00 - 0.00 - 4.00 2.00
53 (243) MAL1532396 JAN MAŁASZEK (GANADOR SPORT Michalska, Mańk Warszawa) 2006 1.00 1.00 - 0.00 - 1.50 2.00
54 (248) SUM1940572 Olivier Sumka (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2005 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 2.00
55 (252) TOM1635138 Mikołaj Tomczykowski (SPORTEUM Fundacja Promocji Sportu Warszawa) 2007 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 2.00
56 (252) SOB1529490 Felix Sobański (niezrzeszony) 2005 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 2.00
57 (261) GER1938042 Jakub Gers (UKT Radość 90 Warszawa) 2004 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 1.00
58 (270) XXX2042767 Robin Tom Weigold (Fundacja Europejskie Centrum Tenisa) 2005 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 1.00
59 (270) WOZ1411960 Jeremiasz Woźniak (WTS Orzeł Warszawa) 2004 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 1.00

Czas wykonywania: 1607143682.0926