Lista klasyfikacyjna W-MZT 12/2020

Kadeci (do lat 16)

Poz. Login Zawodnik / klub Rok ur. Zaliczone pkt. za: PSW PDR PKR SUMA PZAL Bonus
Gry pojed. Gry podwój.
1 (2) MAT1405656 Gabriel Matuszewski (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2004 817.00 116.00 604.00 0.00 - 875.00 120.00
2 (10) SZC1529344 Karol Szczap (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2003 490.00 131.00 224.00 80.00 5.00 635.50 48.00
3 (15) STO1405800 Patryk Stokowski (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2003 335.00 143.00 174.00 120.00 - 526.50 48.00
4 (16) KAS1404709 Maks Kaśnikowski (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2003 380.00 90.00 200.00 95.00 - 520.00 48.00
5 (18) PAL1530292 Patryk Pałyszko (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2004 358.00 187.00 74.00 25.00 20.00 474.00 32.00
6 (22) STR1409104 Jakub Strzelecki (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2004 362.00 176.00 76.00 0.00 5.00 450.00 32.00
7 (38) TAT1402695 Filip Tatera (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2003 291.00 66.00 190.00 0.00 - 324.00 24.00
8 (41) KOS1405848 Kajetan Kossakowski (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2003 180.00 158.00 - 40.00 - 299.00 24.00
9 (43) KUL1401337 Adam Kulig (niezrzeszony) 2004 282.00 19.00 218.00 0.00 5.00 291.50 24.00
10 (45) BLO1428165 Viktor Blom (Warsaw Tennis Academy) 2003 212.00 135.00 30.00 0.00 5.00 277.00 24.00
11 (50) PIE1409013 Damian Piekarz (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2005 187.00 90.00 40.00 10.00 - 242.00 16.00
12 (51) KAP1408840 Igor Kapuściński (TENES Klub Sportowy Jawczyce) 2004 188.00 91.00 - 0.00 - 233.50 16.00
13 (52) TOM1308192 Jakub Tomczyk (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2003 158.00 135.00 - 0.00 10.00 223.00 16.00
14 (54) BOJ1401174 Alan Bojarski (Klub Miedzeszyn Warszawa) 2003 160.00 0.00 160.00 60.00 - 220.00 16.00
15 (59) BAJ1411624 Adam Bajurko (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2004 183.00 5.00 64.00 0.00 - 185.50 16.00
16 (65) LUK1429184 Filip Łukowski (Uczniowski Klub Sportowy Timing, Warszawa) 2003 131.00 73.00 64.00 0.00 - 167.50 8.00
17 (72) POP1427261 Maciej Popławski (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2004 126.00 57.00 - 0.00 - 154.50 8.00
18 (75) DOL1406673 Kamil Doligalski (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2003 102.00 57.00 - 25.00 10.00 153.00 8.00
19 (77) MIE1410198 Krzysztof Miętkiewicz (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2004 111.00 75.00 - 0.00 - 148.50 8.00
20 (80) USI1531740 Sebastian Usiądek (TENES Klub Sportowy Jawczyce) 2004 126.00 28.00 - 5.00 - 145.00 8.00
21 (81) BOC1530143 Dawid Boczkowski (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2004 115.00 30.00 - 15.00 - 145.00 8.00
22 (83) MIZ1411610 Eli Mizerski (KT GINTER Warszawa) 2004 124.00 35.00 - 0.00 - 141.50 8.00
23 (84) MAC1408938 Jakub Mackiewicz (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2004 107.00 68.00 - 0.00 - 141.00 8.00
24 (87) BRU1531759 Jan Bruczko (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2004 116.00 45.00 - 0.00 5.00 138.50 8.00
25 (89) OHM1402927 Jerzy Ohme (Klub Miedzeszyn Warszawa) 2003 57.00 61.00 34.00 50.00 - 137.50 8.00
26 (93) ZAW1529271 Szymon Zawartko (Klub Miedzeszyn Warszawa) 2003 80.00 1.00 - 50.00 - 130.50 8.00
27 (95) JAN1408827 Szymon Janzen (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2005 92.00 62.00 0.00 5.00 - 128.00 8.00
28 (96) HER1405365 Juliusz Herok (UKT Radość 90 Warszawa) 2003 59.00 56.00 - 40.00 5.00 127.00 8.00
29 (100) SMA1409838 Adrian Smater (Warsaw Tennis Academy) 2005 76.00 59.00 40.00 15.00 - 120.50 4.00
30 (108) BER1408697 Tomasz Berkieta (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2006 79.00 0.00 70.00 30.00 - 109.00 4.00
31 (114) GRZ1838291 Michał Grzegory (GANADOR SPORT Michalska, Mańk Warszawa) 2004 93.00 16.00 - 0.00 - 101.00 4.00
32 (116) KRA1531038 Jakub Krawczyk (Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów) 2005 81.00 35.00 0.00 0.00 - 98.50 4.00
33 (117) ROM1407911 Karol Romer (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak) 2003 65.00 61.00 - 0.00 40.00 95.50 4.00
34 (124) KOR1428916 Jan Korczyc (AM TENIS) 2004 85.00 11.00 - 0.00 20.00 90.50 4.00
35 (134) LAS1405121 Cezary Lasota (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2003 66.00 12.00 - 0.00 - 72.00 2.00
36 (135) GAW1411414 Maciej Rafał Gawroński (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2004 65.00 11.00 - 0.00 - 70.50 2.00
37 (138) GOL1403997 Mikołaj Goldman (WTS DeSki Warszawa) 2003 59.00 12.00 - 0.00 - 65.00 2.00
38 (146) WIS1530149 Łukasz Wiśniewski (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2004 57.00 3.00 - 0.00 - 58.50 2.00
39 (148) SYP1409110 Adrian Sypniewski (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2005 41.00 10.00 - 10.00 - 56.00 2.00
40 (157) BLO1428239 Philip Blom (Warsaw Tennis Academy) 2005 46.00 12.00 - 0.00 - 52.00 2.00
41 (159) ROG1409214 Jan Maksymilian Rogoyski (UKT Radość 90 Warszawa) 2005 40.00 23.00 - 0.00 - 51.50 2.00
42 (162) KAR1408843 Oskar Karos (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2003 43.00 11.00 - 0.00 - 48.50 2.00
43 (164) LAS1737121 Jakub Łaszuk (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2003 46.00 1.00 - 0.00 - 46.50 2.00
44 (169) TOM1407781 Karol Tomański (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2003 0.00 0.00 0.00 45.00 - 45.00 2.00
45 (175) JED1427365 LEON JEDNACZ (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2005 35.00 14.00 - 0.00 - 42.00 2.00
46 (179) REG1410478 Fabian Regucki (niezrzeszony) 2004 29.00 20.00 - 0.00 - 39.00 2.00
47 (185) GOR1427377 Miłosz Góra (Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów) 2003 35.00 0.00 - 0.00 - 35.00 2.00
48 (215) ROG1404246 Jakub Maurycy Rogoyski (UKT Radość 90 Warszawa) 2003 18.00 10.00 - 0.00 - 23.00 2.00
49 (231) BED1406504 Antoni Bednarski (Klub Miedzeszyn Warszawa) 2003 18.00 0.00 - 0.00 - 18.00 2.00
50 (234) PIE1409012 Aleksander Piekarski (AM TENIS) 2003 16.00 0.00 - 0.00 - 16.00 2.00
51 (239) DAB1530011 Jan Dąbrowski (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu) 2006 9.00 14.00 - 0.00 - 16.00 2.00
52 (252) SZA1409892 Maksymilian Szafran (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2006 12.00 1.00 - 0.00 - 12.50 2.00
53 (253) ZAR1735593 Maciej Zarębski (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2006 12.00 0.00 - 0.00 - 12.00 2.00
54 (267) XXX1838111 Mykhailo Shevstov (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2004 9.00 2.00 - 0.00 - 10.00 1.00
55 (272) SZA1409112 Mateusz Szabatin (UKT Radość 90 Warszawa) 2003 4.00 11.00 - 0.00 - 9.50 1.00
56 (276) WOZ1411960 Jeremiasz Woźniak (WTS Orzeł Warszawa) 2004 7.00 0.00 - 0.00 - 7.00 1.00
57 (276) FOR1634288 Stanislav Forinton (Klub Tenisowy "Legia") 2003 7.00 0.00 - 0.00 - 7.00 1.00
58 (283) WAL1634656 Mikołaj Walkiewicz (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2005 2.00 8.00 - 0.00 - 6.00 1.00
59 (285) ROM1407103 Maciej Romanowski (Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów) 2004 4.00 1.00 - 0.00 - 4.50 1.00
60 (286) PIO1406444 Jan Piotrowski (UKS Okęcie Sport Warszawa) 2003 3.00 0.00 - 0.00 - 3.00 1.00
61 (287) JOB1939604 Maciej Jobda (niezrzeszony) 2004 3.00 0.00 - 0.00 - 3.00 1.00
62 (290) LES1409215 Michał Leszczyna (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2003 2.00 1.00 - 0.00 - 2.50 1.00
63 (293) LUK1411458 CYPRIAN Lukasek (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2006 2.00 0.00 - 0.00 - 2.00 1.00
64 (294) KOZ1736990 Maksymilian Kozub (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2005 2.00 0.00 - 0.00 - 2.00 1.00
65 (294) JAW1428401 Jeremi Jaworski (OSiR Falenica TKKF Warszawa) 2003 2.00 0.00 - 0.00 - 2.00 1.00
66 (294) GER1938042 Jakub Gers (UKT Radość 90 Warszawa) 2004 2.00 0.00 - 0.00 - 2.00 1.00
67 (303) NIK1737287 Przemysław Nikołajuk (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2006 1.00 1.00 - 0.00 - 1.50 1.00
68 (304) LEW1408923 Wiktor Lewandowski (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2006 1.00 0.00 0.00 0.00 - 1.00 1.00
69 (312) DYN1939725 Stanisław Dyna (niezrzeszony) 2003 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 1.00
70 (312) SAW1410727 Oliwier Sawicki (GANADOR SPORT Michalska, Mańk Warszawa) 2005 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 1.00
71 (312) MAR1532284 Konrad Marciniak (Fundacja Europejskie Centrum Tenisa) 2006 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 1.00
72 (312) LOB1532121 Szymon Łobodziński (TENES Klub Sportowy Jawczyce) 2004 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 1.00
73 (327) STA1531959 Krzysztof Starowieyski (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak) 2008 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 1.00

Czas wykonywania: 1607146705.4169