Lista klasyfikacyjna W-MZT 12/2020

Kadetki (do lat 16)

Poz. Login Zawodnik / klub Rok ur. Zaliczone pkt. za: PSW PDR PKR SUMA PZAL Bonus
Gry pojed. Gry podwój.
1 (1) ROW1409046 Malwina Rowińska (niezrzeszony) 2005 930.00 0.00 930.00 0.00 - 930.00 150.00
2 (5) KOR1402202 Laura Koralnik (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2004 582.00 164.00 230.00 0.00 - 664.00 64.00
3 (14) WIT1409157 Zuzanna Witkowska (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2005 342.00 156.00 190.00 80.00 - 500.00 48.00
4 (17) ZAL1428391 Natalia Zalewska (Fundacja Warsaw Sports Group) 2004 377.00 136.00 178.00 20.00 - 465.00 32.00
5 (19) TEL1428376 Hanna Telżyńska (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2005 401.00 64.00 270.00 0.00 - 433.00 32.00
6 (25) SZM1409624 Zuzanna Szmyd (KT Break Warszawa) 2004 280.00 129.00 64.00 30.00 - 374.50 32.00
7 (27) PIE1405639 Ada Piestrzyńska (Fundacja Warsaw Sports Group) 2004 360.00 0.00 360.00 0.00 - 360.00 32.00
8 (30) GRO1407297 Oriana Grott (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2003 293.00 76.00 150.00 0.00 - 331.00 32.00
9 (34) CAR1412383 Marika Caruk (KT Break Warszawa) 2005 208.00 134.00 0.00 25.00 - 300.00 24.00
10 (36) WOZ1411595 Weronika Woźny (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2004 293.00 3.00 222.00 0.00 - 294.50 24.00
11 (40) WIT1529331 Nelli Witkowska (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2005 247.00 36.00 24.00 0.00 - 265.00 24.00
12 (44) OLS1426494 Agnieszka Olszewska (Klub Miedzeszyn Warszawa) 2003 216.00 86.00 - 0.00 - 259.00 24.00
13 (59) CIE1408720 Julia Cieśluk (Akademia Tenisowa MASTERS Radom) 2005 139.00 43.00 - 25.00 - 185.50 16.00
14 (67) CHO1529696 Julia Chodkowska (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2005 124.00 55.00 10.00 3.00 - 154.50 8.00
15 (85) OST1532371 Zuzanna Ostaszewicz (KT Break Warszawa) 2005 97.00 16.00 - 0.00 - 105.00 8.00
16 (87) ZAR1401260 Martyna Zaremba (WTS DeSki Warszawa) 2003 84.00 32.00 20.00 0.00 - 100.00 8.00
17 (89) STY1411362 Laura Stypuła (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2006 96.00 0.00 0.00 0.00 - 96.00 8.00
18 (94) BUT1428396 Maja Butkiewicz (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak) 2004 78.00 13.00 - 0.00 - 84.50 8.00
19 (97) DEM1401897 Marta Demianiuk (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2003 48.00 63.00 - 0.00 - 79.50 4.00
20 (107) LEJ1737006 Karolina Leja (UKT Radość 90 Warszawa) 2004 62.00 3.00 - 0.00 - 63.50 4.00
21 (116) PYT1409033 Nikoletta Pytel (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2004 58.00 1.00 - 0.00 - 58.50 4.00
22 (118) KAC1531757 Weronika Kaczmarska (KT Break Warszawa) 2004 57.00 3.00 - 0.00 - 58.50 4.00
23 (133) PIA1429169 NIKOLA PIASTA (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu) 2005 31.00 26.00 - 0.00 - 44.00 2.00
24 (134) GOL1427530 Karolina Gołda (Akademia Tenisowa MASTERS Radom) 2006 24.00 0.00 0.00 20.00 - 44.00 2.00
25 (142) JED1427364 Lena Jednacz (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2006 34.00 10.00 - 0.00 - 39.00 2.00
26 (166) MUC1532666 Nikola Mucha (Fundacja Warsaw Sports Group) 2005 22.00 3.00 - 0.00 - 23.50 2.00
27 (175) LES1428974 Gabriela Leśnodorska (WTS DeSki Warszawa) 2006 19.00 4.00 - 0.00 - 21.00 2.00
28 (197) POP1634166 Klara Popielewska (Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów) 2004 12.00 1.00 - 0.00 - 12.50 2.00
29 (215) ASY1939894 Aleksandra Asyngier (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2004 8.00 0.00 - 0.00 - 8.00 2.00
30 (217) GRA1532005 Svetlana Gracheva (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2004 6.00 0.00 - 0.00 - 6.00 2.00
31 (219) GRA1532175 Viktoria Grabowska (Fundacja Tennis Pro) 2007 1.00 10.00 - 0.00 - 6.00 2.00
32 (224) OLE1633152 Gabriela Olędzka (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2004 3.00 0.00 - 0.00 - 3.00 2.00
33 (226) RAZ1409583 Matylda Raźniak (KT Break Warszawa) 2005 2.00 2.00 - 0.00 - 3.00 2.00
34 (231) ZIA1403478 Zuzanna Ziąbska (UKS Okęcie Sport Warszawa) 2003 2.00 0.00 - 0.00 - 2.00 2.00
35 (243) KOW1408670 Zofia Kowalska (niezrzeszony) 2003 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 2.00

Czas wykonywania: 1607143823.7661