Lista klasyfikacyjna W-MZT 12/2020

Młodzicy (do lat 14)

Poz. Login Zawodnik / klub Rok ur. Zaliczone pkt. za: PSW PDR PKR SUMA PZAL Bonus
Gry pojed. Gry podwój.
1 (1) BER1408697 Tomasz Berkieta (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2006 1164.00 182.00 764.00 0.00 - 1255.00 150.00
2 (8) SAS1409060 Wiktor Sasko (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2006 700.00 155.00 342.00 0.00 10.00 777.50 64.00
3 (14) HRY1530004 Jakub Hrynkiewicz (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu) 2006 324.00 210.00 - 55.00 - 484.00 48.00
4 (20) JAN1428764 Jakub Januchowski (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice) 2007 284.00 160.00 0.00 55.00 - 419.00 32.00
5 (21) ZEM1409185 Grzegorz Zemła (Fundacja Tennis Pro) 2007 354.00 0.00 74.00 60.00 - 414.00 32.00
6 (25) ZAR1735593 Maciej Zarębski (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2006 306.00 133.00 54.00 0.00 - 372.50 32.00
7 (27) NOW1428732 Jan Nowacki (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2007 228.00 176.00 0.00 35.00 5.00 351.00 32.00
8 (35) NIK1737287 Przemysław Nikołajuk (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2006 188.00 210.00 - 0.00 - 293.00 24.00
9 (42) GRO1408792 Maximilian Grott (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2006 142.00 118.00 - 30.00 5.00 231.00 24.00
10 (54) TOM1635138 Mikołaj Tomczykowski (SPORTEUM Fundacja Promocji Sportu Warszawa) 2007 149.00 72.00 - 0.00 - 185.00 16.00
11 (61) MAG1409219 Antoni Magielski (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2007 122.00 59.00 - 20.00 - 171.50 16.00
12 (63) BIC1532341 Antoni Biczyk (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2007 130.00 78.00 - 0.00 - 169.00 16.00
13 (64) MAR1532284 Konrad Marciniak (Fundacja Europejskie Centrum Tenisa) 2006 132.00 68.00 - 0.00 - 166.00 16.00
14 (65) KAM1426516 Antoni Kamiński (Klub Miedzeszyn Warszawa) 2006 116.00 68.00 - 12.50 - 162.50 8.00
15 (68) SZA1409892 Maksymilian Szafran (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2006 137.00 43.00 - 0.00 10.00 158.50 8.00
16 (71) LEW1408923 Wiktor Lewandowski (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2006 135.00 2.00 40.00 20.00 - 156.00 8.00
17 (74) CZA1529614 Jan Czepiel (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2007 100.00 96.00 - 0.00 - 148.00 8.00
18 (75) PLE1410669 Hubert Plenkiewicz (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu) 2008 97.00 98.00 - 0.00 - 146.00 8.00
19 (77) SZA1428624 Joachim Szamborski (Klub Miedzeszyn Warszawa) 2007 114.00 62.00 - 0.00 - 145.00 8.00
20 (78) KOS1635441 Antoni Kosyrz (Warsaw Tennis Academy) 2007 124.00 40.00 - 0.00 - 144.00 8.00
21 (80) SUP1837691 Maksim Suprun (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2007 104.00 78.00 - 0.00 - 143.00 8.00
22 (81) DAB1530011 Jan Dąbrowski (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu) 2006 115.00 55.00 - 0.00 - 142.50 8.00
23 (93) MAL1532396 JAN MAŁASZEK (GANADOR SPORT Michalska, Mańk Warszawa) 2006 106.00 58.00 - 0.00 - 135.00 8.00
24 (97) ASY1529693 Piotr Asyngier (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2006 118.00 15.00 - 0.00 - 125.50 4.00
25 (98) CZM1838342 Jan Czmuda (Fundacja Warsaw Sports Group) 2006 102.00 47.00 - 0.00 - 125.50 4.00
26 (99) VLA1530670 Alexander Vlahos (Fundacja Warsaw Sports Group) 2006 84.00 0.00 84.00 40.00 - 124.00 4.00
27 (101) GOL1529536 Ignacy Golonko (Warsaw Tennis Academy) 2007 96.00 52.00 - 0.00 - 122.00 4.00
28 (105) LUK1411458 CYPRIAN Lukasek (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2006 100.00 38.00 - 0.00 - 119.00 4.00
29 (106) DZI1736184 PIOTR DZIKOŁOWSKI (Fundacja Tennis Pro) 2007 84.00 62.00 - 0.00 - 115.00 4.00
30 (112) DOM1736112 Filip Domurad (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2006 92.00 37.00 - 0.00 - 110.50 4.00
31 (113) QIN1633576 Qingtian Qin (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2007 98.00 10.00 - 5.50 - 108.50 4.00
32 (117) GUZ1411944 Wojciech Guziński (Klub Miedzeszyn Warszawa) 2006 77.00 49.00 - 0.00 - 101.50 4.00
33 (118) FUK1738033 Martin Fuks (Fundacja Warsaw Sports Group) 2007 90.00 22.00 - 0.00 - 101.00 4.00
34 (119) POK1838098 Jan Jakub Pokorski (Stow. Integracyjny Klub Tenisa Płock) 2007 88.00 24.00 - 0.00 - 100.00 4.00
35 (124) DOL1411205 Jakub Dołaszyński (ATZ TENISPOINT Warszawa przy Chiwes Sport s.c.) 2006 89.00 13.00 - 0.00 - 95.50 4.00
36 (128) WYS1837679 Karol Wyszkowski (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2006 77.00 23.00 - 0.00 - 88.50 4.00
37 (133) JAJ1633472 Alan Jajko (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2006 57.00 22.00 - 15.00 - 83.00 2.00
38 (134) OWR1529746 Mikołaj Owramko (KT Break Warszawa) 2008 47.00 70.00 - 0.00 - 82.00 2.00
39 (136) GRY1737985 Borys Gryń (Fundacja Warsaw Sports Group) 2007 66.00 29.00 - 0.00 - 80.50 2.00
40 (141) ZUB1427445 Karol Żuber (Klub Miedzeszyn Warszawa) 2006 58.00 29.00 - 5.50 - 78.00 2.00
41 (146) WOJ1412103 Igor Wojciechowski (Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów) 2006 67.00 2.00 - 0.00 - 68.00 2.00
42 (151) CZA1633679 Julian Czapiewski (Fundacja Warsaw Sports Group) 2007 48.00 29.00 - 0.00 - 62.50 2.00
43 (152) JAN1531039 Damian Janiszewski (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2006 62.00 0.00 - 0.00 - 62.00 2.00
44 (154) ZYG1412741 Olivier Alexander Zygmunt (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2007 42.00 32.00 - 0.00 - 58.00 2.00
45 (156) KIR1411200 Filip Kiryłło (Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów) 2008 50.00 14.00 - 0.00 - 57.00 2.00
46 (166) SPR1633945 Staś Sprung (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2006 41.00 9.00 - 0.00 - 45.50 2.00
47 (169) FLE1634537 Vincent Fletcher (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice) 2009 36.00 12.00 - 0.00 - 42.00 2.00
48 (174) PIE1429113 Mikołaj Pietrzak (VAMOS Tennis Club Otwock przy Tenis & Holiday Sp. z o.o.) 2007 26.00 28.00 - 0.00 - 40.00 2.00
49 (176) URB1632897 Jan Urbański (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice) 2009 38.00 1.00 - 0.00 - 38.50 2.00
50 (187) SKI1736006 Ignacy Skiba (Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów) 2008 30.00 2.00 - 0.00 - 31.00 2.00
51 (197) PIA1426757 Igor Piasek (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu) 2008 20.00 14.00 - 0.00 - 27.00 2.00
52 (198) FRE1427118 Alex Freestone (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu) 2007 14.00 26.00 - 0.00 - 27.00 2.00
53 (224) JEZ1837871 Mikołaj Jeziorański (Fundacja Europejskie Centrum Tenisa) 2007 16.00 1.00 - 0.00 - 16.50 2.00
54 (228) KAR1736542 Szymon Karpiński (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice) 2008 16.00 0.00 - 0.00 - 16.00 2.00
55 (230) MAT1635288 Bartosz Matusiak (Klub Miedzeszyn Warszawa) 2007 16.00 0.00 - 0.00 - 16.00 2.00
56 (235) WYS1411241 Antoni Wysocki (AM TENIS) 2007 10.00 9.00 - 0.00 - 14.50 2.00
57 (237) BED1409702 Eryk Bednarczuk (ATZ TENISPOINT Warszawa przy Chiwes Sport s.c.) 2006 10.00 8.00 - 0.00 - 14.00 2.00
58 (239) BIE1633657 Franciszek Bielecki (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2007 8.00 11.00 - 0.00 - 13.50 2.00
59 (241) TWA1839330 Jan Twarowski (Yellow Tenis Jakub Grzys Warszawa) 2007 12.00 2.00 - 0.00 - 13.00 2.00
60 (246) OKR1737385 Krzysztof Okrój (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2009 12.00 0.00 - 0.00 - 12.00 2.00
61 (256) SAW1839046 Jan Sawicki (niezrzeszony) 2008 9.00 3.00 - 0.00 - 10.50 2.00
62 (260) SAW1839047 Stefan Sawicki (niezrzeszony) 2007 6.00 8.00 - 0.00 - 10.00 1.00
63 (262) OLS1838105 Antoni Olszewski (Stow. Integracyjny Klub Tenisa Płock) 2006 8.00 3.00 - 0.00 - 9.50 1.00
64 (267) BOJ1531319 Aleksander Bojar (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2007 4.00 10.00 - 0.00 - 9.00 1.00
65 (269) OKO1529742 Wojciech Okólski (Akademia Tenisa Piotr Raciborski) 2007 8.00 1.00 - 0.00 - 8.50 1.00
66 (272) KRY1532342 Franciszek Kryś (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2007 3.00 10.00 - 0.00 - 8.00 1.00
67 (276) CZA1736044 Stanisław Czajkowski (Klub Miedzeszyn Warszawa) 2007 7.00 1.00 - 0.00 - 7.50 1.00
68 (279) MAR1938688 Szymon Marcinkowski (Yellow Tenis Jakub Grzys Warszawa) 2006 6.00 3.00 - 0.00 - 7.50 1.00
69 (283) HOF1408813 Mateusz Hofman (AM TENIS) 2007 7.00 0.00 - 0.00 - 7.00 1.00
70 (284) OSI1938044 Michał Osiecki (Yellow Tenis Jakub Grzys Warszawa) 2006 5.00 4.00 - 0.00 - 7.00 1.00
71 (285) ZIE1938177 Mateusz Zieliński (Yellow Tenis Jakub Grzys Warszawa) 2007 3.00 8.00 - 0.00 - 7.00 1.00
72 (291) RYL1634641 OLAF RYLSKI (WTS Orzeł Warszawa) 2006 5.00 0.00 - 0.00 - 5.00 1.00
73 (295) KOP1529418 Vincent Koper (Klub Miedzeszyn Warszawa) 2006 4.00 0.00 - 0.00 - 4.00 1.00
74 (296) MAR1635166 Szymon Marsz (Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów) 2007 4.00 0.00 - 0.00 - 4.00 1.00
75 (300) NAL1529442 Przemysław Nałęcz (SPORTEUM Fundacja Promocji Sportu Warszawa) 2006 3.00 0.00 - 0.00 - 3.00 1.00
76 (303) KOL1532297 Paweł Kolasa (MATCHPOINT Żyrardów) 2008 2.00 1.00 - 0.00 - 2.50 1.00
77 (306) BAN1837968 Mikołaj Bańkowski (Smecz Bogumił i Wspólnicy Sp. j. /Smecz Siedliska-Piaseczno/) 2007 2.00 0.00 - 0.00 - 2.00 1.00
78 (309) KRZ1529436 Aleksy Krzemiński (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2007 2.00 0.00 - 0.00 - 2.00 1.00
79 (329) DOL1412107 Łukasz Doliński (Klub Miedzeszyn Warszawa) 2008 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 1.00
80 (329) SMO1938920 Mateusz Smolarczyk (Fundacja Warsaw Sports Group) 2007 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 1.00
81 (329) CZE1411049 Wiktor Czerniewski (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2006 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 1.00
82 (329) WOZ1837681 Alex Wozniak (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2006 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 1.00
83 (329) FRI2041341 Alex Friedmann (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2007 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 1.00
84 (329) LOD1735948 Krzysztof Łodko (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2008 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 1.00
85 (346) STA2041405 Bartosz Staniszewski (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2007 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 1.00
86 (346) PEL1838080 Józef Pełda (KT GINTER Warszawa) 2007 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 1.00
87 (356) HET1427942 Tymoteusz Hetko (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2006 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 1.00
88 (356) SRO2041121 Jan Śródka (OSiR Falenica TKKF Warszawa) 2007 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 1.00
89 (356) VLA1940330 Sebastian Anthony Vlahos (Fundacja Warsaw Sports Group) 2007 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 1.00
90 (356) JAR2041302 Aleksander Jarosz (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2006 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 1.00
91 (356) BOU2041242 Stanisław Boue (Fundacja Europejskie Centrum Tenisa) 2007 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 1.00
92 (356) LEW1410959 Damian Lewandowski (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice) 2006 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 1.00
93 (356) BIE1429140 Jakub Bieżuński (UKS Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe) 2007 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 1.00
94 (356) BYT2042738 Kacper Bytniewski (niezrzeszony) 2007 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 1.00
95 (356) OGI1938151 Maksymilian Ogiela (niezrzeszony) 2006 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 1.00

Czas wykonywania: 1607149226.8446