Lista klasyfikacyjna W-MZT 12/2020

Młodziczki (do lat 14)

Poz. Login Zawodnik / klub Rok ur. Zaliczone pkt. za: PSW PDR PKR SUMA PZAL Bonus
Gry pojed. Gry podwój.
1 (4) GOL1427530 Karolina Gołda (Akademia Tenisowa MASTERS Radom) 2006 710.00 211.00 286.00 80.00 - 895.50 80.00
2 (5) STY1411362 Laura Stypuła (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2006 794.00 192.00 430.00 0.00 - 890.00 64.00
3 (29) KOC1411699 Alicja Koczocik (Warsaw Tennis Academy) 2007 212.00 154.00 20.00 35.00 - 324.00 32.00
4 (47) KLI1531909 Oliwia Klimas (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak) 2007 163.00 58.00 - 40.00 - 229.50 24.00
5 (56) GRA1532175 Viktoria Grabowska (Fundacja Tennis Pro) 2007 162.00 68.00 - 0.00 - 196.00 16.00
6 (57) JED1427364 Lena Jednacz (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2006 184.00 18.00 - 0.00 - 193.00 16.00
7 (67) KRZ1530106 Kornelia Krześniak (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu) 2008 142.00 47.00 - 0.00 - 165.50 8.00
8 (69) TEU1529570 Julia Teuchmann (Fundacja Tennis Pro) 2007 113.00 63.00 - 20.00 25.00 162.00 8.00
9 (72) RYB1632986 Melania Rybarkiewicz (Fundacja Warsaw Sports Group) 2007 136.00 38.00 - 0.00 - 155.00 8.00
10 (88) LES1428974 Gabriela Leśnodorska (WTS DeSki Warszawa) 2006 95.00 43.00 - 0.00 - 116.50 8.00
11 (90) JUS1634540 Amelia Juszczyk (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2006 78.00 57.00 - 0.00 30.00 106.50 8.00
12 (91) WCI1837474 Alicja Wcisło (Klub Miedzeszyn Warszawa) 2007 86.00 40.00 - 0.00 - 106.00 8.00
13 (92) KOW1634828 Maja Kowalik (Warsaw Tennis Academy) 2008 78.00 54.00 - 0.00 - 105.00 8.00
14 (96) PAC1412580 Julia Pacocha (Klub Miedzeszyn Warszawa) 2008 82.00 35.00 - 0.00 - 99.50 8.00
15 (97) CHM1411849 Wiktoria Chmielewska (Akademia Tenisowa MASTERS Radom) 2007 74.00 51.00 - 0.00 - 99.50 4.00
16 (118) PAW1529681 Klara Pawlak (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2007 66.00 13.00 - 0.00 - 72.50 4.00
17 (125) ZEM1530304 Zuzanna Zembrzuska (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2008 41.00 52.00 - 0.00 - 67.00 4.00
18 (126) SYK1633660 Zofia Sykus (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak) 2007 38.00 24.00 - 15.00 - 65.00 4.00
19 (134) STR1736820 Helena Strychowska (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2006 32.00 53.00 - 0.00 - 58.50 2.00
20 (135) WYL1634883 Pola Wylęga (Warsaw Tennis Academy) 2007 21.00 73.00 - 0.00 - 57.50 2.00
21 (147) SAF1412346 Julia Safiejko (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak) 2006 32.00 30.00 - 0.00 - 47.00 2.00
22 (159) KUS1530100 Matylda Kusio (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu) 2008 21.00 33.00 - 0.00 - 37.50 2.00
23 (160) LUB1838103 Weronika Lubaszka (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2007 37.00 0.00 - 0.00 - 37.00 2.00
24 (168) KRU1838624 Matylda Kruppik (Fundacja Warsaw Sports Group) 2007 31.00 1.00 - 0.00 - 31.50 2.00
25 (170) LOD1735946 Alicja Łodko (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2007 30.00 2.00 - 0.00 - 31.00 2.00
26 (173) WIE1635055 Wiktoria Wierzbicka (Klub Miedzeszyn Warszawa) 2007 28.00 2.00 - 0.00 - 29.00 2.00
27 (174) KON1838932 Agata Konarska (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2008 27.00 1.00 - 0.00 - 27.50 2.00
28 (184) GRE1838442 Judyta Gregorczyk (Akademia Tenisowa MASTERS Radom) 2008 14.00 21.00 - 0.00 - 24.50 2.00
29 (194) DER1938134 Joséphine Derouané (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2008 20.00 0.00 - 0.00 - 20.00 2.00
30 (202) SIK1634949 Martyna Sikora (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2009 17.00 1.00 - 0.00 - 17.50 2.00
31 (211) PLA1838610 Karina Plata (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2007 13.00 0.00 - 0.00 - 13.00 2.00
32 (225) RYB1531954 Magdalena Rybkowska (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak) 2009 0.00 0.00 - 10.00 - 10.00 2.00
33 (226) BOG1634953 Bogna Bogdanowicz (UKS ST NET Warszawa) 2009 8.00 0.00 - 0.00 - 8.00 2.00
34 (230) SOB1529984 Michalina Sobol (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu) 2008 6.00 0.00 - 0.00 - 6.00 2.00
35 (237) KWI1634803 Maja Kwiatkowska (WTS DeSki Warszawa) 2007 3.00 2.00 - 0.00 - 4.00 2.00
36 (238) KRA1838619 Karolina Krawczak (Fundacja Warsaw Sports Group) 2007 3.00 2.00 - 0.00 - 4.00 2.00
37 (241) JAS1735843 Hanna Jastrzębska (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2007 2.00 1.00 - 0.00 - 2.50 2.00
38 (243) GAJ2042364 Julia Gajewska (Stow. Integracyjny Klub Tenisa Płock) 2006 2.00 0.00 - 0.00 - 2.00 2.00
39 (245) SZA1428884 Julia Szary (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice) 2007 2.00 0.00 - 0.00 - 2.00 2.00
40 (267) MAJ1737797 Otylia Majewska (UKT Radość 90 Warszawa) 2007 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 1.00
41 (267) KOW1940505 Julia Kowal (Yellow Tenis Jakub Grzys Warszawa) 2009 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 1.00
42 (267) SCI1939583 Michalina Ściuba (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2007 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 1.00
43 (276) PIO1736132 Iga Piotrowska (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2008 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 1.00
44 (282) HOR1735789 Lena Karolina Hornecka (niezrzeszony) 2007 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 1.00
45 (282) PRO1529592 Natalia Prolejko (Klub Sportowy SPORT&SMILE Warszawa) 2006 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 1.00
46 (282) BOJ1411750 Sonia Bojarska (Klub Miedzeszyn Warszawa) 2006 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 1.00

Czas wykonywania: 1607145855.5989