Lista klasyfikacyjna W-MZT 12/2020

Skrzaty (do lat 12)

Poz. Login Zawodnik / klub Rok ur. Zaliczone pkt. za: PSW PDR PKR SUMA PZAL Bonus
Gry pojed. Gry podwój.
1 (1) PLE1410669 Hubert Plenkiewicz (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu) 2008 654.00 326.00 - 140.00 - 957.00 150.00
2 (4) URB1632897 Jan Urbański (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice) 2009 446.00 202.00 - 90.00 - 637.00 80.00
3 (12) FLE1634537 Vincent Fletcher (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice) 2009 299.00 210.00 - 90.00 5.00 494.00 48.00
4 (15) KWI1634804 Maksymilian Kwiatkowski (WTS DeSki Warszawa) 2009 374.00 168.00 - 0.00 - 458.00 48.00
5 (21) OWR1529746 Mikołaj Owramko (KT Break Warszawa) 2008 240.00 212.00 - 0.00 - 346.00 32.00
6 (22) PIA1426757 Igor Piasek (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu) 2008 220.00 168.00 - 0.00 - 304.00 32.00
7 (28) KIR1411200 Filip Kiryłło (Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów) 2008 198.00 156.00 - 0.00 - 276.00 32.00
8 (33) NOW1530502 Mateusz Nowak (MATCHPOINT Żyrardów) 2009 165.00 94.00 - 40.00 - 252.00 24.00
9 (36) KOL1532297 Paweł Kolasa (MATCHPOINT Żyrardów) 2008 166.00 104.00 - 30.00 - 248.00 24.00
10 (38) SZA1428883 Antoni Szary (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice) 2009 138.00 122.00 - 20.00 - 219.00 24.00
11 (45) WAN1736313 Alexander Wandel (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice) 2009 151.00 110.00 - 0.00 5.00 206.00 24.00
12 (46) KAR1736542 Szymon Karpiński (Fundacja Klub Tenisowy Astra Książenice) 2008 128.00 68.00 - 40.00 - 202.00 24.00
13 (66) RAZ1532084 Bartosz Raztawicki (MATCHPOINT Żyrardów) 2009 114.00 64.00 - 10.00 - 156.00 8.00
14 (67) SKI1736006 Ignacy Skiba (Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów) 2008 139.00 32.00 - 0.00 - 155.00 8.00
15 (74) MEN1532282 Jędrzej Mencwel (Fundacja Klub Sportowy Frajda) 2009 123.00 38.00 - 0.00 - 142.00 8.00
16 (75) RZE1839025 Ignacy Rzewuski (MATCHPOINT Żyrardów) 2009 90.00 64.00 - 20.00 - 142.00 8.00
17 (76) MAL1737212 ALEXANDER MALICKI (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2008 115.00 48.00 - 0.00 0.00 139.00 8.00
18 (78) DOL1412107 Łukasz Doliński (Klub Miedzeszyn Warszawa) 2008 102.00 60.00 - 5.00 - 137.00 8.00
19 (80) PAL1635010 Aleksandar Pałyszko (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2010 102.00 58.00 - 0.00 - 131.00 8.00
20 (81) KAN1735900 Raggul Nithilan Kanakasabapathy (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2008 109.00 42.00 - 0.00 - 130.00 8.00
21 (84) MEN1532283 Gustaw Mencwel (Fundacja Klub Sportowy Frajda) 2009 110.00 38.00 - 0.00 - 129.00 8.00
22 (87) MOS1412180 Szymon Mosiński (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak) 2009 98.00 58.00 - 0.00 - 127.00 8.00
23 (92) PAS1532377 Jan Pasiorowski (Klub Miedzeszyn Warszawa) 2009 98.00 24.00 - 10.00 - 120.00 8.00
24 (93) WAL1632908 Kacper Walkowski (Fundacja Europejskie Centrum Tenisa) 2009 113.00 13.00 - 0.00 - 119.50 8.00
25 (104) SOB1529987 Adam Sobol (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu) 2010 87.00 27.00 - 0.00 - 100.50 4.00
26 (109) NOW1838600 JAKUB NOWAK (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2009 78.00 33.00 - 0.00 - 94.50 4.00
27 (110) KOL1633085 Aleksander Kołodziejczak (Klub Miedzeszyn Warszawa) 2009 84.00 20.00 - 0.00 - 94.00 4.00
28 (113) MAL1635034 Łukasz Maliszewski (Fundacja Klub Sportowy Frajda) 2010 71.00 36.00 - 0.00 - 89.00 4.00
29 (115) LOD1735948 Krzysztof Łodko (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2008 85.00 0.00 - 0.00 5.00 85.00 4.00
30 (118) PUC1838174 Maksymilian Puchalski (Klub Miedzeszyn Warszawa) 2009 75.50 13.00 - 0.00 - 82.00 4.00
31 (128) WZI1838327 Jan Wziątek (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu) 2009 58.00 29.00 - 0.00 - 72.50 4.00
32 (145) OKR1737385 Krzysztof Okrój (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2009 50.00 18.00 - 0.00 - 59.00 2.00
33 (148) PIE1839179 Michał Pielat (Klub Miedzeszyn Warszawa) 2009 39.00 19.00 - 8.00 - 56.50 2.00
34 (151) FLE1838084 Victor Fletcher (Fundacja Warsaw Sports Group) 2011 37.00 36.00 - 0.00 - 55.00 2.00
35 (153) ULA1737870 Franciszek Ulatowski (VAMOS Tennis Club Otwock przy Tenis & Holiday Sp. z o.o.) 2009 40.00 29.00 - 0.00 - 54.50 2.00
36 (158) TAR1429111 Alex Mouketou-Tarazewicz (VAMOS Tennis Club Otwock przy Tenis & Holiday Sp. z o.o.) 2008 39.00 19.00 - 0.00 - 48.50 2.00
37 (171) MAT1635289 Krzysztof Matusiak (Klub Miedzeszyn Warszawa) 2009 37.00 9.00 - 0.00 - 41.50 2.00
38 (172) ROT2041073 Ignacy Rotko (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2010 31.00 21.00 - 0.00 - 41.50 2.00
39 (177) NAW1837706 Kamil Nawrocki (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak) 2008 21.00 28.00 - 0.00 - 35.00 2.00
40 (179) STA1531959 Krzysztof Starowieyski (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak) 2008 24.00 19.00 - 0.00 - 33.50 2.00
41 (186) LAS1838302 Piotr Łaszuk (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2010 18.00 22.00 - 0.00 - 29.00 2.00
42 (189) WIS1530145 Bartosz Wiśniewski (MATCHPOINT Żyrardów) 2009 26.00 3.00 - 0.00 - 27.50 2.00
43 (194) KAR1837608 Mikołaj Karpiński (niezrzeszony) 2010 19.00 11.00 - 0.00 - 24.50 2.00
44 (199) GOT1737262 Jakub Gotkiewicz (Fundacja Klub Sportowy Frajda) 2010 18.00 8.00 - 0.00 - 22.00 2.00
45 (200) CZM1736194 Konstanty Czmuda (Fundacja Warsaw Sports Group) 2008 16.00 12.00 - 0.00 - 22.00 2.00
46 (206) SAW1839046 Jan Sawicki (niezrzeszony) 2008 13.00 10.00 - 0.00 - 18.00 2.00
47 (213) ANI1938806 Krzysztof Aniszewski - Banaś (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2009 10.00 12.00 - 0.00 - 16.00 2.00
48 (238) TOV1940475 Yevhenii Tovchyha (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2008 10.00 2.00 - 0.00 - 11.00 2.00
49 (249) SUJ2041115 Piotr Sujecki (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2008 8.00 1.00 - 0.00 - 8.50 2.00
50 (252) ZIE1938169 Łukasz Zieliński (Yellow Tenis Jakub Grzys Warszawa) 2009 8.00 0.00 - 0.00 - 8.00 2.00
51 (253) PIE1426496 Maksymilian Pietrzak (Fundacja Klub Sportowy Frajda) 2008 7.00 2.00 - 0.00 - 8.00 2.00
52 (258) KAR2042297 Ignacy Karpiński (Fundacja Warsaw Sports Group) 2008 5.00 3.00 - 0.00 - 6.50 1.00
53 (264) UCH1938033 Leonard Ucher (Fundacja Warsaw Sports Group) 2009 2.00 8.00 - 0.00 - 6.00 1.00
54 (265) NIE1839169 Kacper Niedziela (Fundacja Warsaw Sports Group) 2009 5.00 1.00 - 0.00 - 5.50 1.00
55 (274) DAL1530290 Stanisław Dalewski (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak) 2009 2.00 1.00 - 0.00 - 2.50 1.00
56 (276) GAJ1839129 KSAWERY GAJDA (RKT Return Radom) 2010 2.00 0.00 - 0.00 - 2.00 1.00
57 (284) SOB1532163 Paweł Sobura (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak) 2009 1.00 1.00 - 0.00 - 1.50 1.00
58 (294) PAT1939556 Miłosz Pater (RKT Return Radom) 2009 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 1.00
59 (294) NOW2042356 Jan Noworyta (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2009 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 1.00
60 (294) BUG1939873 KRYSTIAN BUGAJSKI (RKT Return Radom) 2008 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 1.00
61 (294) KRÜ1940116 Maurycy Leo Krüger-Kwasiborski (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2011 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 1.00
62 (294) SWO1837924 Marcel Swoboda (Fundacja Klub Sportowy Frajda) 2009 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 1.00
63 (294) SZA1940218 Jan Szabrański (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak) 2008 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 1.00
64 (294) SAL1634639 ANTONI SALAMON (WTS DeSki Warszawa) 2009 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 1.00
65 (314) KAR1735752 Karol Kardaś (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak) 2009 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 1.00
66 (314) BED1409694 Igor Bednarczuk (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak) 2008 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 1.00
67 (314) JAR2041326 Maksymilian Jarosz (UKS Okęcie Sport Warszawa) 2009 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 1.00
68 (314) SWI1939678 WIKTOR ŚWISZCZEWSKI (TENES Klub Sportowy Jawczyce) 2009 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 1.00
69 (314) CZA1838284 Ryszard Czarnek (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2012 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 1.00
70 (314) GUZ1429107 Mikołaj Guzek (VAMOS Tennis Club Otwock przy Tenis & Holiday Sp. z o.o.) 2008 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 1.00
71 (314) IGL2041557 OLIWIER IGLIK (Stowarzyszenie Tenisowe GEM im. Z. Kacpury ) 2011 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 1.00
72 (314) WAR1838502 Franciszek Warzocha (Fundacja Warsaw Sports Group) 2010 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 1.00
73 (314) KLI1737368 Emil Klimek (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2008 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 1.00
74 (314) WIE1737100 Roch Wieczorek (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2010 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 1.00
75 (314) NOW1940727 Dawid Nowak (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu) 2009 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 1.00
76 (314) BAR1939821 Igor Baranowski (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu) 2010 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 1.00
77 (314) BOR2041346 Filip Borowski (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2008 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 1.00
78 (314) MAT1634633 Mateusz Matuszewski (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2010 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 1.00

Czas wykonywania: 1607219590.1109