Lista klasyfikacyjna W-MZT 12/2020

Skrzatki (do lat 12)

Poz. Login Zawodnik / klub Rok ur. Zaliczone pkt. za: PSW PDR PKR SUMA PZAL Bonus
Gry pojed. Gry podwój.
1 (22) ZEM1530304 Zuzanna Zembrzuska (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2008 247.00 116.00 - 40.00 - 345.00 32.00
2 (23) MAT1635351 Nel Matusik (Węgrowskie Stowarzyszenie Tenisowe ) 2008 252.00 172.00 - 0.00 - 338.00 32.00
3 (30) KRZ1530106 Kornelia Krześniak (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu) 2008 185.00 136.00 - 40.00 - 293.00 32.00
4 (36) SIK1634949 Martyna Sikora (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2009 165.00 118.00 - 40.00 - 264.00 24.00
5 (40) PIO1736132 Iga Piotrowska (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2008 174.00 122.00 - 0.00 - 235.00 24.00
6 (45) KUS1530100 Matylda Kusio (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu) 2008 165.00 89.00 - 0.00 - 209.50 24.00
7 (48) SOJ1429114 Antonina Sójka (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu) 2008 175.00 49.00 - 0.00 - 199.50 24.00
8 (50) KON1838932 Agata Konarska (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2008 134.00 78.00 - 25.00 - 198.00 16.00
9 (51) RYB1531954 Magdalena Rybkowska (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak) 2009 154.00 35.00 - 25.00 - 196.50 16.00
10 (65) MON1735889 Marie Charlotte Monnier (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2009 110.00 66.00 - 15.00 - 158.00 8.00
11 (74) PAC1412580 Julia Pacocha (Klub Miedzeszyn Warszawa) 2008 116.00 60.00 - 0.00 - 146.00 8.00
12 (75) SOB1529984 Michalina Sobol (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu) 2008 127.00 34.00 - 0.00 - 144.00 8.00
13 (77) DER1938134 Joséphine Derouané (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2008 101.00 48.00 - 15.00 - 140.00 8.00
14 (85) GRE1838442 Judyta Gregorczyk (Akademia Tenisowa MASTERS Radom) 2008 120.00 15.00 - 0.00 - 127.50 8.00
15 (91) KOW1634828 Maja Kowalik (Warsaw Tennis Academy) 2008 79.00 68.00 - 0.00 - 113.00 8.00
16 (98) ZAW1529479 Pola Zawiślańska (Fundacja Warsaw Sports Group) 2010 86.00 20.00 - 0.00 - 96.00 4.00
17 (108) NOW1532071 Maja Nowak (MATCHPOINT Żyrardów) 2008 78.00 4.00 - 0.00 - 80.00 4.00
18 (115) STE1531960 Kornelia Stępkowska (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak) 2009 64.00 11.00 - 2.50 - 72.00 4.00
19 (118) MAL1737211 AMELIA MALICKA (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2009 61.00 14.00 - 0.00 - 68.00 4.00
20 (121) BOC1837756 Anna Bochwic (KT Break Warszawa) 2010 56.00 10.00 - 0.00 - 61.00 4.00
21 (122) PIA1529300 Paulina Piasecka (KT Break Warszawa) 2009 56.00 9.00 - 0.00 - 60.50 4.00
22 (123) KOW1940505 Julia Kowal (Yellow Tenis Jakub Grzys Warszawa) 2009 53.00 12.00 - 0.00 - 59.00 4.00
23 (130) MAL1837834 Maria Małecka (Fundacja Warsaw Sports Group) 2010 49.00 1.00 - 0.00 - 49.50 2.00
24 (131) BOG1634953 Bogna Bogdanowicz (UKS ST NET Warszawa) 2009 42.00 14.00 - 0.00 - 49.00 2.00
25 (137) ANI1838054 Julia Aniszewska (VAMOS Tennis Club Otwock przy Tenis & Holiday Sp. z o.o.) 2009 37.00 13.00 - 0.00 - 43.50 2.00
26 (148) KNA1633298 SANDRA KNAPPIK (KT Break Warszawa) 2009 36.00 1.00 - 0.00 - 36.50 2.00
27 (149) GAW1532079 Antonina Gawronek (MATCHPOINT Żyrardów) 2008 35.00 3.00 - 0.00 - 36.50 2.00
28 (156) ANI1838055 Alicja Aniszewska (VAMOS Tennis Club Otwock przy Tenis & Holiday Sp. z o.o.) 2009 26.00 13.00 - 0.00 - 32.50 2.00
29 (160) JAN1409561 Jagoda Janicka (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak) 2008 20.00 0.00 - 10.00 - 30.00 2.00
30 (162) MUZ1838511 Yaryna Muzyka (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2009 27.00 1.00 - 0.00 - 27.50 2.00
31 (165) SHE1838353 Vera Shevtsova (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2010 27.00 0.00 - 0.00 - 27.00 2.00
32 (166) DRE1938003 Natalia Drela (Stowarzyszenie AG TENIS CHORZOWSKA w Radomiu) 2010 25.00 1.00 - 0.00 - 25.50 2.00
33 (168) JOP1532585 Aleksandra Jopek (Akademia Tenisowa MASTERS Radom) 2008 24.00 1.00 - 0.00 - 24.50 2.00
34 (171) CAR1411231 Laura Caruk (KT Break Warszawa) 2009 22.00 1.00 - 0.00 - 22.50 2.00
35 (178) STR1938853 ZUZANNA STRYJEK (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2009 19.00 1.00 - 0.00 - 19.50 2.00
36 (194) KAZ2041241 Helena Kazalska (Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów) 2008 12.00 0.00 - 0.00 - 12.00 2.00
37 (201) TOM1635008 Zuzanna Tomaszewska (MATCHPOINT Żyrardów) 2009 10.00 0.00 - 0.00 - 10.00 2.00
38 (204) SZM1837923 Emma Szmakfefer (Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 2008 9.00 0.00 - 0.00 - 9.00 2.00
39 (210) ZAB1940939 Wiktoria Zabrocka (Yellow Tenis Jakub Grzys Warszawa) 2008 6.00 1.00 - 0.00 - 6.50 2.00
40 (211) CHA1532149 Nina Chaczbabian (Fundacja Warsaw Sports Group) 2008 5.00 3.00 - 0.00 - 6.50 2.00
41 (213) WIS1532108 Lena Wiśniewska (MATCHPOINT Żyrardów) 2009 4.00 1.00 - 0.00 - 4.50 2.00
42 (215) KOZ1531914 Nela Kozłowska (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak) 2008 3.00 1.00 - 0.00 - 3.50 2.00
43 (216) CHU2041130 Zofia Chudecka (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2008 3.00 0.00 - 0.00 - 3.00 2.00
44 (217) RIC1633975 Weronika Richter (Fundacja Europejskie Centrum Tenisa) 2008 3.00 0.00 - 0.00 - 3.00 2.00
45 (219) FIL1938376 Amelia Filipowicz (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2008 2.00 1.00 - 0.00 - 2.50 2.00
46 (220) LIP1532168 Weronika Lipska (Stowarzyszenie Morelowa Tennis Club Warszawa) 2009 2.00 0.00 - 0.00 - 2.00 2.00
47 (220) SZY1938674 Magdalena Szymczak (Akademia Tenisowa MASTERS Radom) 2010 2.00 0.00 - 0.00 - 2.00 2.00
48 (231) KOP1940208 Julia Koper (Fundacja Warsaw Sports Group) 2010 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 2.00
49 (237) KOZ1635048 Maria Kozak (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak) 2009 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 2.00
50 (237) ZER1736309 Hanna Zervakos (Klub Tenisowy TENISWIL Warszawa-Wilanów) 2009 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 2.00
51 (237) UTR1939876 Adrianna Utrata (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2009 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 2.00
52 (244) GAC1737196 Ewa Gacek (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2009 1.00 0.00 - 0.00 - 1.00 2.00
53 (245) RZE1939203 Inez Rzeznik (RKT Return Radom) 2010 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 2.00
54 (249) JAG1735824 OLIMPIA JAGODZIŃSKA (KT Break Warszawa) 2011 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 2.00
55 (251) MAT1532080 Sonia Matysiak (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2010 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 2.00
56 (251) SKR1940268 Natalia Skrypichayko (Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji De Arte Athletica) 2013 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 2.00
57 (251) KOW1939805 Nadia Kowalczyk (Uczniowski Klub Tenisowy Lachowicz Tennis ) 2009 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 2.00
58 (251) LAB2042553 Malwina Łaba (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak) 2010 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 2.00
59 (251) WEW1736287 Lenka Wewiórska (Stowarzyszenie Tenisowe TieBreak) 2009 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 2.00
60 (251) BER1532024 Wiktoria Berson (SPORTEUM Fundacja Promocji Sportu Warszawa) 2008 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 2.00
61 (251) FIL1938374 Lidia Filipowicz (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2010 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 2.00
62 (251) WIS1939633 Daria Wiśniewska (Warszawski Klub Tenisowy Mera) 2008 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 2.00
63 (251) ZIE1737257 Kalina Zielińska (Stowarzyszenie Trnovsky Mario Tennis Club) 2010 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 2.00
64 (251) KOW2041452 Barbara Kowalska (SNTC tennis club Brwinów (Sky Net Sp. z o.o.)) 2009 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 2.00
65 (251) TEM1635382 Lidia Tempczyk (KT Break Warszawa) 2008 0.00 0.00 - 0.00 - 0.00 2.00

Czas wykonywania: 1607145430.2643